Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki árulja már el végre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki árulja már el végre, hogy honnan lehet rajonni, hogy mit is akar egy ferfi?

Figyelt kérdés
Az örök kérdés.. Látom, hogy sok nő nem tud eligazodni, h az adott pasi mit is akar tőle: barátságot, szexet, kapcsolatot. Miért olyan nehéz?
2015. júl. 31. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szexet.
2015. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy lehet rájönni, hogy sokat kommunikálsz vele! Ha vannak keresztkérdéseid akkor tedd fel neki, amiből rá tudsz jönni, hogy mit is akar a srác! Plusz figyeled a testbeszédét is!
2015. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, és meg fogja mondani.
2015. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert a nők magukból indulnak és ők valóban nem tudják mit akarnak sosem. Ezért gondolják, hogy a férfiak sem.


Egy férfi általában tartja magát ahhoz amit mond, kivéve ha megy a barátzónás vergődés, de ott már szó sincs kimondott dolgokról feltétlenül.

2015. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szex, szerelem és/ vagy kaja. Mindegyik így működik.

A kérdés inkább az, hogy mindezt tőled akarja e.

2015. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

egy férfi barátságot szex nélkül magamból !IS! kiindulva sosem akar,

szóval válogass a másik kettő közül

2015. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szexet többnyire mindenképpen akar, de volt olyan eset, h nem akartam, csak jól éreztem magam vele barátilag. Kapcsolatot pedig csak akkor, ha teljesen jól érzem magam vele, jól el lehet vele beszélgetni, aranyos, tetszik, tehát ez együttesen megvan.
2015. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is nem árt tudni, hogy ÁLTALÁBAN mit akar. Van egy csomó férfi, aki retteg az elköteleződéstől, csak laza kapcsolatban képes gondolkodni. Ezért nem árt megismerni a másikat "semleges" terepen, ahol viszonylag őszintén - nem a nő vélt elvárásainak megfelelve - adja önmagát.

Én a páromról már rég tudtam, hogy nagyon vágyik komoly kapcsolatra, nem nekem mondta, hanem közös ismerősi körben beszélt róla (akkoriban még nem tudtuk egymással elképzelni). Úgyhogy amikor összejöttünk, akkor számomra nem volt kérdés, hogy mit akar...

Persze szexet is akar. Sokat. És úgy érzem, hogy a legjobb barátok is vagyunk mindemellett, hiszen mindent megosztunk egymással.

2015. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a barátság összefügg a szexel, azaz akihez nem vonzódik , nem szexelne vele, azzal biztosan lehetnek csak barátok.


Hogy kapcsolatot akar e az illető férfi az egyéni, attól füg mit keres egy nőben,.

2015. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg szoktam mondani, beszédnek hívják, rájönnie sem kell.

Én a nőktől is ugyanezt szoktam elvárni (ezt is szavaim megformálásával adom tudtukra, célzásokból nem értek), néha irrealitásnak bizonyul számukra :-) De az ilyen egyedekkel úgysincs mit kezdeni.

2015. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!