Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szívat a csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szívat a csaj, vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy éve vagyunk együtt a barátommal, persze már eljutottunk olyan szintre,hogy ismerem nagyjából a barátait, közös programok által stb. Az egyik barátjának meg nemrég lett egy barátnője, vele is találkoztam már párszor ilyen alkalmakkor.

Nem akarom leszólni a csajt, különösebb baj nincs vele,de előtte csúnya dolgok jártak róla, és már csak én tudok 3 pasit akivel kavart,+ suliban is láttam párral.

Tegnap a csajnak sürgős dolga volt,és nem akart,vagy nem engedték egyedül utazni 60km-t, megkérte a barátom,hogy nem vinné-e el,mert az övé nem volt itthon. Először úgy volt,hogy én is megyek, de nagyon lebetegedtem és nem tudtam menni.Mikor szóltunk,hogy csak ő megy, mert én rosszul vagyok, úgy tűnt,mintha örülne is, meg se kérdezte mi történt.

Ez még oké.

Aztán utána meg hazajöttek, majd hívták a barátom,hogy segítsen kocsit javítani a csaj barátjának,meg még valakinek, persze ő is ott volt.

El is ment, én meg közben itthon kúrálom magam, és jött egy sms a csajtól-néha sms-ezgetünk- hogy hogy érzem magam meg ilyenek. Aztán egyszer csak ír egy olyat hogy:-Eljötünk Robival(barátom)ide xy-hoz. Aztán még egyet,hogy-Most megyünk valami alkatrészt venni. Aztán -Most megyünk vissza.

Eléggé szarul esett.

Szerintetek is szívat a csaj?

19L


2015. júl. 31. 15:10
 1/6 Mumusan ***** válasza:
Szerintem korrekt. Vagy nem érdekel hogy épp mit csinál a pasid?
2015. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az igen, viszont miért mentek együtt megint?
2015. júl. 31. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a pasid kérdezed?
2015. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd megkérdem élőben persze,de addig tudni szerettem volna,hogy csak nekem fura ez az egész,vagy másnak is az lenne? Mert hajlamos vagyok túlreagálni dolgokat,nem szeretnék elhamarkodottan ítélkezni és gyanakvóan kérdezgetni. :/
2015. júl. 31. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolut paranoias vagy es belelatsz dolgokat egy teljesen artatlannak tuno szituba..


Nem is ertem, hogy fordulhat ilyesmi meg a fejedben, szerintem nyugodj le es koncentralj inkabb a gyogyulasra :) Jobbulast!

2015. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak féltékeny vagy, a csaj nagyon is jófej, hogy tájékoztat róla, hogy miket csinálnak...
2015. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!