Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Joggal sërtödtem meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal sërtödtem meg, vagy túlreagälom?

Figyelt kérdés

Pàrom tegnap napközben nem keresett,pedig mindig szokott.

Irtam neki egy üzenetet,amire az volt a vàlasza,hogy mindjârt felhiv.

Persze hogy nem hivott.

Este a munka vëgën hivott,hogy ne haragudjak,de bevallja hogy elfelejtett hivni.

Utàna mesëlte,hogy a kollëgàkkal eldumàlta az idöt, majd bekellett hozni a lemaradäst a meloban.


Ërtem,de rosszul esett...


Nem hisztiztem, de elëggè fura,hogy. ,,elfelektett,, sose fordilt ez elö eddig.


2015. júl. 31. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Nem vagytok egymáshoz nőve, nincs azzal semmi baj, ha nem egész nap veled akar beszélni. Inkább örülj neki, hogy jól megvan a munkatársaival, jól el tudnak dumálni, és hogy őszinte veled (azaz nem hazudott valami indokot, hanem bevallotta, hogy elfelejtett felhívni). Ha minden áldott nap keresitek egymást munka közben, akkor egyetlen alkalom miatt nem dől össze a világ.
2015. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A férfiak sokmindent elfelejtenek :)

Ne háborodj fel ezen!


28N

2015. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mumusan ***** válasza:

Ó te jó ég!! Házisárkány!! Ne parázz, biztos jó volt a sztori amiről dumáltak...van így.

28N

2015. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.
2015. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Okès, nem is csinältam ügyet belöle, csak rosszul esett.


De nem tettem szòvà neki, söt romantikus gyertyafënyes vacsival värtam haza :)

2015. júl. 31. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért? Miért esik ez neked rosszul? :(

Olvasom itt a kérdést, gondoltam valami komolyabb baj, vagy a fene tudja..erre...ez!

Ne haragudj, de ez semmi ... :/

2015. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez rosszul esik?? Komolyan ennyire rugalmatlan vagy?? Mi lesz kesobb? Ideje lenne felnoni..
2015. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!