Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok segítségét kérném!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok segítségét kérném! Most jól látom h itt inkább hanyagságról van szó? Vagy túlreagálom? Elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés
!Megimertem egy fiatalembert 3.5hónapja (41éves. én 34) társkeresőn! Jól vagyunk, sőt kezdem nagyon szeretni, de van néhány apró dolog ami zavar és nem akarok pofára esni, ha esetleg nem látom azt amit esetleg egy sima kívülálló igen! Egy nagyon rossz kapcsolatból szállt ki, , mint szinten mindannyian! Többször beszélt az exröl, az utolsó alkalomnál mondott egy olyat h bármit megteremtett volna maguknak! Rosszul esett, de csöndbe maradtam! Talán ezt nem kellett volna kimondania. Igy a hónapok után! Tegnap megbeszéltük h este 6 kor váltunk pár szót facén, és fél8kor lépett be, és az írta h az anyukájával főzött! De a szobája 2 lépésre van, ha ezt megírja semmi gond, de ez csak fél8kor történt meg! Most 2 lépéses gondnak érzem magam! Most jól látom h itt inkább hanyagságról van szó? Vagy túlreagálom? Elmondanátok a véleményeteket?
2018. jan. 23. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ezen kiboruljál. Anyukánál volt, gondolom sokat beszélgettek, felelevenítették a régi dolgokat és elrepült az idő.

Szerintem van egy kis önértékelési problémád, ezért hatnak mélyen a szavai és a cselekedetei. Belé kapaszkodsz,sokat agyalsz. Legyél önmagad, teljesedj ki, ne agyalj annyit, és vedd lazábban az életet. Hidd el a problémák nem itt kezdődnek.

2018. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem teszünk minden mondat végére felkiáltójelet!
2018. jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vele él
2018. jan. 23. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlmisztifikálod. Veled sosem fordult még elő, hogy a családdal csak úgy repült az idő. Vagy anyuval éltél együtt, elvagytok, de egyszercsak leültetek teázni és elbeszélgettetek pár órát. Pláne netes ismerkedésnél. Nálam mindig előbbre való a család, amíg csak pötyögés megy, ha ígértem is valamit, később jelentkezem és megértést várok el, de semmi képpen nem elvárásokat velem szemben egy nem kialakult kapcsolatban.
2018. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most azon akadsz ki,hogy őszinte volt?

-Igen ő mindent megtett volna az exért de az tojt rá....


Csak elmondta,hogy nem rajta múlt -múlik egy kapcsolat sikere...-mert ő mindent belerak.


A másfél óra várakozást meg csak finoman említeném meg és őszintén,-hogy "-igen ez lehet buta dolig de vártalak és rosszul esett,hogy nem pontosan a megbeszéltekkor írtál. .."


Ennyi.


Csak nyugodtan.


Nem kell parázni .


N/43

2018. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#dolog
2018. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz. Megértem,hogy rosszul esett az őszintesége az előző kapcsolatára vonatkozóan, de vélhetőleg lezárta, még ha akkor nem ezt szerette volna.Most Veled van, azt írtad,hogy szépen alakul a kapcsolatotok, tehát ne aggódj, és ne hagyd,hogy a múlt közétek álljon. Neked is van "múltad", Neki is, ezt le kell zárni, tovább kell lépni,de ki nem törölhetitek az életetekből, megtörtént.


Te vélhetőleg pontos vagy, ezért is zavarhat az,hogy megbeszéltetek vmit amit aztán időben nem teljesített. Ahogy várhattad a jelentkezését összekötötted a sértődöttségedet a féltékenységgel, kombinálni kezdtél,aminek semmi alapja nem volt.


Igen, mondd el Neki,hogy Te vártad,hogy jelentkezzen, hiszen megbeszéltétek. Nincs abban semmi ha más elfoglaltsága volt, de 6-kor küldhetett volna 2 sor üzenetet erre vonatkozóan,hogy ne várd.Persze ezt úgy tedd,hogy a féltékenység, felelősségrevonás szikrája se érződjön a hangodon.


Én is voltam már így, megértelek. köztünk semmi nem volt csak megbeszéltünk egy bizonyos időpontra telefonbeszélgetést, a Részéről viszont elmaradt a hívás. Ezt már nem pótolta az,hogy pár óra múlva küldött egy üzenetet,hogy ez miért történt. Én is dühös voltam, esetleg más programot, elfoglaltságot szervezek nem ülök és várom.

2018. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!