Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz vagy cuki, ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz vagy cuki, ha egy lany sokat eszik?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy lannyal, alakul a dolog. Szep, csinos, vekony amugy, sokat sportol, de annyi eszik, hogy en meg ilyet nem lattam. A minap az orrom elott benyomott egy egesz grillcsirket, kenyerrel, savnyusaggal. Amugy szepn, kulturaltan eszik, de nagyon sokat. Annyira abszurd, hogy ez pici, vekony lany 5 embernyi kajat betermel naponta. Azt allitja, miota ennyit sportol, farkasetvagya van.
2015. júl. 31. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az nagyon szexi,csak ezek így együtt nagyon ritkán teljesülnek.
2015. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a csaj?
2015. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
23 eves, miert? Nem fejlodesben levo kamasz, ha erre gondolsz.
2015. júl. 31. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha komolyan csinalja a sportot, edzest, akkor kell neki a sok kaja.. En is bevagok kb 400g csirket egy nap.


Egyebkent engem anyosek mindig dicsernek, hogy vegre egy lany aki rendesen eszik. :D

2015. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Estienne ***** válasza:

Amíg nem az én tányéromból eszi meg előlem a kaját, addig nincs baj. De edzés után a glikogénraktárak kiürűlnek, vissza kell tölteni. Amúgy is gyorsúl az anyagcsere és a fejlődés érdekében kalóriaplusszba is kell kerülni kissé. Nah meg az "iszonyat" mennyiségű fehérje (jelen esetben a grillcsirke) is kell az edzés hatására roncsolódott izomrostoknak.


Tehát amíg nem azért tömi magát, hogy a testzsírja közelítse az abnormális értékeket, hanem ellenkezőleg, hogy jól nézzen ki, akkor még értékelem is.

2015. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 opened paradise ***** válasza:
Imádnám!
2015. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Interferencia ***** válasza:
És te mennyi idős vagy, hogy ilyen kérdést írtál ki?
2015. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm pont ilyen. Ő azóta eszik annyit, mint egy falka oroszlán, amióta rendszeresen úszik. Egy kicsit igazságtalan, hogy így is nagyon vékony. :D
2015. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Interferencia ***** válasza:
BelleVille: És te mennyit eszel, hmmm?
2015. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2015. júl. 31. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!