Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi sokszor akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi sokszor akar velem kettesben lenni, akkor miért nem lép?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy egy pasi kollégám jó párszor szeretne velem kettesben lenni, maradni és tetszem neki. De ha kettesben vagyunk, nem történik semmi, nem lép. Akkor meg miért szeretne egyedül maradni velem?
2015. aug. 1. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Félénk, esetleg te nem adtál neki egyértelműen bátorító jeleket. Te is megérintheted őt, megdicsérheted valami miatt, flörtölhetsz vele, ha bejön neked az illető, ne várjátok már el, hogy mindenki gondolatolvasó legyen, és kitalálja, hogy akkor most igen vagy nem.
2015. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lépsz te? :) lehet neki nincs hozzá bátorsága. Manapság nem csak a pasik kezdeményeznek.
2015. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok biztos benne hogy akar-e tőlem valamit, vagy csak kedves velem. Végülis ő a férfi :-)
2015. aug. 1. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. én csak azzal akarok kettesben maradni, aki tetszik nekem. Ha valaki csak jó fej, akkor nem zavar a többi, el lehet dumálni úgy is.
2015. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Oké, szóval elvárjátok, hogy a sült galamb a szátokba repüljön. Most gondolj bele, ő honnan tudná, hogy te mennyit engedsz, ha nem adsz semmiféle biztatást? Vagy próbálkozzon a vakvilágba, és vállalja azt, hogy ha nemet mondasz, akkor esetleg kitudódik, és rajta röhögjön az egész kollektíva? Legtöbbször mi is csak akkor próbálkozunk, ha úgy gondoljuk, hogy szabad az út. Ne várjátok már el azt, hogy majd mi mindig minden gondolatotokat kitaláljuk. Egyébként ha ilyen helyzetben nem adnál egyértelműen pozitív visszajelzéseket, én a srác helyében egy idő után megunnám, nektek is lépnetek kell valamit, a kapcsolat kialakításáért mindkét félnek tennie kell, ne azt várjátok már, hogy mindent mi csináljunk meg helyettetek. A legtöbben nem fogják kockáztatni a kezdeményezést, ha nincs pozitív visszacsatolás, főleg nem egy munkahelyen. Úgy tűnik, ezt a nők többsége még mindig képtelen felfogni. Nektek is ki kell mutatnotok, hogy akartok valamit, hogy benne vagytok a dologban, akkor a férfiak is sokkal könnyebben fognak lépni. Nem annyira bonyolult odamenni hozzá, és flörtölni vele, ettől még nem esett le a gyűrű senkinek az ujjáról. Azt pedig már csak zárójelben jegyezném meg, hogy itt van az annyira áhított egyenjogúság, akkor a munkából is vegyétek ki a részeteket, ne csak a jó dolgokból. Tessék flörtölni vele, mosolyogni rá, megsimogatni.
2015. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!