Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hőstípusú fiú vagyok. Ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hőstípusú fiú vagyok. Ezt nem értékelik a lányok. Miért?

Figyelt kérdés
A lányok megvesznek a hazugságért. Én tudok udvarolni, nem hazudok, el is csábítom őket rendesen, de nem tudják felfogni, hogy én tényleg ilyen vagyok. Jófiú, de nem az átlagos jófiú. A hősféle keménygyerek. Az erős akaratú. A kitartó. A "harcos" beállítottságú, a világ javításáért küzdő. Valamiért ez ellenszenves.
2010. márc. 7. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ellenszenves nekik, csak hülyének néznek miatta.
2010. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És miért? Megteszem azt, amit kevesek tennének meg.
2010. márc. 7. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nagyon ritka az ilyen és azt hiszik,hogy csak fektetni akarod őket,meg nem ezt szokták meg, és nem tudják,hogy kezeljenek.
2010. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak akik értékelik elhiheted.Nem sok ilyen srác van ezért szokatlan.

L18

2010. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Huhh, nekem mért nem udvarol ilyen srác?:S:D
2010. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy s.ggfej vagy, ahogy itt előadod magad. Gondolkozz el.
2010. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, az előző jól írta. Láthatóan elképesztően komolyan veszed magadat, így még ha valóban ilyen is vagy, a normálisabb emberekből csak kacajt fogsz kiváltani.


hősféle keménygyerek - olol

2010. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én értékelném:)kár hogy ahol én lakok ott nincsenek olyanok mint te..
2010. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem bőven elég hősiesség,ha megment a pókoktól,vagy kiment a lakásból ha beragad a zár:D

de ez a világot mentsük meg harcosgyerek vagyok,ez inkább nevetséges,főleg ha hangoztatod is...

2010. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te Batmannek képzeled magadat?:D
2010. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!