Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha holnap csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha holnap csinálok magamról pár új képet és regisztrálok társkeresőre lesz randim pár héten belül?

Figyelt kérdés

jó lenne már végre randizni. bár az előző lány kicsit hazavágta a bizalmamat.


de szeretek új emberekkel ismerkedni.


2015. aug. 1. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki igen, ha nem akkor nem.
2015. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán jósnak nézek ki?
2015. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vonzó személyiség vagy akornem kizárt.
2015. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha kialszom magam jól fogok kinézni?
2015. aug. 1. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor nem. Ha lány akkor pár perc alatt kapsz vagy 30 levelet és csak válogatnod kell.
2015. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok. És jól szeretnék kinézni! Ezért ma este nem is megyek el szórakozni, hogy ne legyen másnapos fejem a képeken :)
2015. aug. 1. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Pasinak társkeresőn kutya nehéz. Nem vagyok egy rusnya pasi, sőt talán 10/7 nek tartanám magamat és mások is kb így vélekednek. Vannak fent jó képeim társkeresőn. Írok is bőven, szépeket a nőknek, és ez az adatlapjukról szól. De még így is csak jó, ha 10 ből 2 ír vissza (pedig megnézik mit írtam)és abból az egyik csak annyit bír mindig válaszolni, hogy igen, nem, talán, aha, majd, lehet stb. Holott diplomás nőknek írok. Marad egy akivel jól elbeszélgetek, 1 hét után lenne találka, aztán előtte törli magát szó nélkül az oldalról, se elérhetőség, se telefonszám, se rendes név. Kb ennyi az egész, ez 2 év kemény tapasztalata, és 3 randi. Egy kapcsolat lett abból, ott kiderül, hogy milyen ramaty jelleme volt a csajnak. Hanyagold.
2015. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el szórakozni és ott szedsz fel csajokat inkább?


Társkeresőt hanyagold, nekem is azt kellett volna. Egy utcán rohanó lánynál esélyesebb vagyok, mint egy társkeresőn, ahol a nők napi 20 levelet kapnak.

2015. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!