Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőre érdemes leírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre érdemes leírni a rossz tulajdonságaimat is?

Figyelt kérdés
Leírnám azt, hogy nincs valami izgalmas életem, nem igazán vannak sikereim, és az életben nehezen ismerkedek. Unalmas mindig csak a jó dolgokról írni ezért írnám le ezeket, de nem csak ezeket.
2015. ápr. 2. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Fontos az első benyomás, a rossz tulajdonságaidat hagyd meg későbbre.
2015. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Szívesen kimozdulok, ha alkalom adódik rá, de többnyire otthon töltöm az időm. Fontos számomra a jó eredmény tanulmányaimban, és nagyon szeretek olvasni. Nehezen nyílok meg másoknak, inkább az a fiú (/lány) vagyok, akit nehéz kiismerni. Szeretem a szokásaim, de a spontaneitás se áll Tőlem messze!:)


Add el magad!!! A legnehezebb kitűnni több ezer másik pasi közül, ha nincs elég izmos felsőtested és félmeztelen profilképed, kreatívnak kell lenni. Majd utána kiderülnek egyéb dolgok, de egy nagyon pozitív nyitás kell bemutatkozásnak!:)

2015. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs valami jó szókincsem és tartalmas életem és unalmasnak tartom ezeket az átlagos bemutatkozó szövegeket hogy szeretem ezt szeretem azt csinálni.

Köszi a tanácsokat kettes válaszoló, lehet lopok belőle egy kicsit.

2015. ápr. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!