Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a csók nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a csók nem jön ösztönösen?

Figyelt kérdés

Mindenki azt vallja, hogy a csók ugyebár ösztönösen jön. Nos, nálam nem ez a helyzet. A szájrapusziig eljutok, de ha a partner a számba akarja dugni a nyelvét én megijedek és elfordítom a fejem.

Mielőtt jönne a varázskérdés, 20 éves vagyok és lány.


2015. aug. 1. 22:19
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Akkor nem kell erőltetni.
2015. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TallandThin Boy ***** válasza:
Fogalmam sincs. Ha nem akarod igazán és csak megijedsz tőle, akkor nem tudom mit lehetne tenni.
2015. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amik problémaként nekem beugrottak:


- a partnered: vonzódsz hozzá? bízol benne? Lehet, hogy nem akarsz közel engedni olyan valakit, akit nem ismersz eléggé


- a partnered technikája: nekem is volt máj olyanban részem, aki kb. "belelőtte" a nyelvét a számba. Nem tudom szemléletesebben leírni. Nagyon meg kellett erőltetnem magam, hogy ne mondjak le róla rögtön.


- önbizalomhiány


- előfordulhat az is, hogy nem vagy még elég érett rá (akár 20 évesen is)

2015. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!