Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lazább sötétebb táncos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lazább sötétebb táncos buliban tényleg bármelyik lányhoz odamehetek és megcsókolhatom? Vagy ez azért túlzás.

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél akárkit megcsókolni?
2015. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is odamegyek az összes lányhoz. Aztán durván elutasítanak. Másik jobb képű fiú megy oda annak meg riszálják magukat.
2015. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha pofont akarsz, hajrá :D
2015. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Odamehetsz melléjük, táncolhatsz velük, aztán ha valamelyiknek bejössz úgyis közelebb megy, utána meg igen, akár smárolhattok is. De ez se úgy megy hogy bárkit elkapsz és kész
2015. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több ilyen volt,hogy táncolok barátnőimmel aztán önjelölt idióták leakartak smárolni, úgy ellöktem őket,hogy csak lestek. Egy-kettőnek meg barátnőm is adott egy pofont,hogy hogy képzeli.


Szerintem ez enyhe túlzás.


Én se ismerkedni megyek a bulikba,hanem szórakozni a barátnőimmel,haverjaimmal!!!!

2015. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
5-ös. És aki teljesen egyedül megy oda és ismerkedni akar az mit csináljon? Hol ismerkedjen máshol? Az utcán? Azt megértem hogy nem jön be a fiú és elküldöd. De ha neked nem jön be akkor pofán vágod? Na ezért gond az ismerkedés mert ilyen hülye felfogású nők vannak!
2015. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja es az is nagy baj, hogy ilyen hulye ferfiak vannak, akik meg par egyszeru mondatot sem tudnak ertelmezni. Fuss neki megegyszer....
2015. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Magyarán: ha egy vadidegen le akar smárolni, hagynom kell?


Elég szomorú, hogy akad ember, aki szerint így néz ki egy ismerkedés...

2015. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Ja,hogy egy vadidegen leakar smárolni akkor hagynom kéne?

Utána meg én legyek a buli ribije,mert ugye az se jó ha egy nő minden férfivel smárol. Hol logika? Még,hogy a nőknek nincs logikája,némelyik férfinak annyi sincs mint egy csigának.


És tényleg szomorú ha az ismerkedés az az,hogy rögtön lesmárolsz vkit.


Azzal nincs bajom,ha vki táncolni és beszélgetni szeretne velem,mert ezt hagyom,de hogy rögtön csókkal indítson?!!

-.-

2015. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én írtam a hatost. Hol írtam én olyat hogy én egyből csókolózni megyek egy lányhoz?
2015. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!