Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna az, hogy engem semmi nem érdekel az életben, semmi sem motivál, nem találtam még meg a tehetségemet?

Figyelt kérdés
Annyira engem semmi se vonz az életbe, sok dologba belekezdtem, de nem fejeztem be, mert rájöttem nem izgat annyira. Csak az motivál igazán, hogy szeressek valakit, de ez nagyon.
2015. aug. 2. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, ha valaki ilyen. Az ilyenek szoktak rátelepedni a másikra meg érzelmi zsarolásba kezdeni, ha megromlik a kapcsolat. Nem szeretnék az egyetlen cél lenni senki életében. Nekem is sok más célom van, volt, hogy fejest ugrottam egy ötletembe. Én egy hozzád hasonló ember mellett nem érezném jól magam.
2015. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem telepednék rá senkire, mert nekem is kell szabadság ahol elvagyok magamba.
2015. aug. 2. 11:21
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szimpatikus a dolog. Nem lehet hosszú távra tervezni, közös célokat kitűzni, hiszen még sajátjaid sincsenek. Az életben nem haladsz előrébb, csak lebegsz és egyhelyben állsz. Önmagában édeskevés a párkapcsolathoz, bármilyen emberi kapcsolathoz, vagy magához az élet élvezetéhez az, hogy szeretni akarsz.
2015. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyedül vagyok és szeretném, ha párkapcsolatban együtt oldanánk meg a problémáinkat és boldogok lennénk. Sokkal szebb az, ha az ember tud szeretni és felszabadultabb, mint magába próbálkozzon ezzel azzal, sokkal többet ér kettesben lenni és együtt kitalálni programokat és célokat.
2015. aug. 2. 11:27
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok.
2015. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
"szeretném, ha párkapcsolatban együtt oldanánk meg a problémáinkat" - Na, ezt egy egészséges elméjű nő sem fogja bevállalni, menj pszichológushoz, keress barátokat, társaságot, hobbit, mozdulj ki a négy fal közül, legyél önálló. A hátam közepére sem kívánok egy önállótlan óriáscsecsemőt.
2015. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Ügyesen tudsz hisztizni, gratulálok, de senki nem kíváncsi arra, hogy privátban mekkora nagylegény vagy. Nőj fel, öcsi, senki nem lesz a dadád. :-)
2015. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Te idióta pics.a mondtam, hogy pótanyát és dadát keresek? Most attól, hogy jelenleg nem igazán motivál sok minden ezért ilyen lányt keresek? Kur.va okos lehetsz baz.meg. Semmit se tudsz rólam én csak feltettem egy egyszerű kérdést, amit látom sikerült félreértenetek.
2015. aug. 2. 11:46
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Miért akarna bárki is megismerni olyan embert, aki úgy hisztizik, mint egy óvodás? Olvasd vissza magad. Ismerek ilyen céltalan huszonéves srácot (pasinak erős túlzás lenne nevezni), szerencsétlen anyját sajnálom, mennyit szenved vele. Nem tudom, mi lesz a gyerekkel, ha véletlenül magára marad.
2015. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!