Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos testalkat nélkül csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos testalkat nélkül csak több száz elutasítás után lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 13:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Rinyálás nélkül még lehet esélyed normális kapcsolatra.
2015. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
Erre én vagyok az élő példa, de én ronda is vagyok és alacsony is, cserében azóta sem sikerült barátnőt szerezni.
2015. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
csomót köthetünk a farkunkra, én is, meg te is, 24 éves szűz vagyok, s ezért a felelősség teljes mértékben a nőket terheli, minden az ő hibájuk, világ szűz fiai egyesüljetek xdd
2015. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
magasvékony rinya level végtelen
2015. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Több éve izmos testalkatom van, semmire nem mentem vele.
2015. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De a jó Istennek sem tudok megizmosodni akármit eszek, akárhogy és akármennyit edzek. Annyit ér, hogy átlag testalkatom lett.

Más fiú meg csak focizik és Cristiano Ronaldo testalkata van, max pár fekvőt is lenyomnak. Kezdek beletörődni, hogy ez egy genetikai adottság, lehet itt szajkózni, hogy jó étrend és edzés mellett mindenki izmosodni fog. Mert nem így van, tapasztalat. Az egyetlen kiút a szteroidok használata. Érdekes mód sokakról kiderül, hogy használtak, akik osztják az észt ilyen témában.

2015. aug. 2. 13:26
 7/27 anonim ***** válasza:
43%
ez az most végre szövetségre léphetünk a nők ellen, a nők olyanok, mint Az Oroszlánkirályban a zordon és a hiénák, meg a háborúban a fasiszták, minden az ő hibájuk, ők akarták, ők utasítottak vissza minket, de most győzelmet aratunk érzem előre xdd a jó képű pasiknak meg a k.u.r.v.a. anyját :D
2015. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
én is sok elutasítás után vagyok, úgyhogy a nők meg az alfahímek bekaphatják a fütyimet
2015. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
Hát talán keresgéljetek a saját árfekvésetekben lányt, unalmas és taszító ez az folytonos siránkozás.
2015. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
De mi az hogy nem tudsz csajozni? Én 19 éves vagyok kicsit mackos alkat , de nagyon szerettek sportolni. Gazdag sem vagyok sőt kancsal is voltam... De még így is nagyon megy a csajozás, nem is számolom már hánnyal voltam....
2015. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!