Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos testalkat nélkül csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos testalkat nélkül csak több száz elutasítás után lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 13:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%
Azért nem megy nekik,mert jóval a saját szintjük feletti lányok tetszenek nekik. Ne legyen kövér, ne legyen,butácska,olcsó legyen mert ugye pénz az nincs, ne legyenek igényei, elvárásai a nőnek. De legyen szép arcú, jól öltöző,csinos, jómellű, gazdag szülőkkel megáldva és lehetőleg diplomás :D ami persze nekik nincs. Na ennyi.
2015. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nekem annyi elvárásom van ne legyen kövér és nagyon ronda.
2015. aug. 2. 13:46
 13/27 anonim ***** válasza:
37%

Több száz után se lehet,főleg ha nem születtél helyesnek hozzá.

A nők felszínesek,be kellene tudni ismerni.1. szüless helyesnek.

2. legyél izmos.

A többi nem számít általában,mert még a bunkókkal is inkább együtt vannak ha ilyenek...

De maximum ha ezek megvannak utána nézik csak a többit a nők.De ha nincsen meg valamelyik,onnantól szóba sem állnak veled,csinálhatsz bármit,lehetsz bármilyen...

24/F

2015. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok

Hiába vagyok izmos, csak arra vagyok jó - vagyis csak lennék jó - hogy segítsek bútort pakolni, meg kísérgessem el őket, vigyázzak rájuk. Ebből viszont köszönöm nem kérek, majd a helyes pasi, akivel kavar ezeket elvégzi.


Viszont most így kérdeznék valamit. Miért gondolják azt a férfiak, hogy izmos testalkattal előrébb vannak? Talán ti is mellméret alapján választotok párt?


Végigmegyek az utcán, egyik kezemen meg tudom számolni, hány kigyúrt férfi van nővel. Jóképű-magas-vékony kombó, viszont annál több.

2015. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Vékonyak, de sportos szálkásan izmos testük van, ami a legjobban bejön a csajoknak. Sajnos ez adottság. Én sosem leszek ilyen, ha izmosodok nagy darab benga állattá válok zsírosan, sosem leszek ilyen kis formás vékony.
2015. aug. 2. 14:04
 16/27 anonim ***** válasza:

:D


Két, vagy egy vendégművész szokásos fellépése, ugye.

2015. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
8%
Srácok, néha kezdem azt hinni, hogy itt csak rinyáló magas vékony meg ronda törpe pasik vannak... Cáfoljatok rám, kérlek... :-D
2015. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem az izmos testalkat kell, hanem az, hogy jóképű legyél, ha nem vagy jóképű, akkor még a csúnyább lányoknál sincs esélyed, engem pl molett lányok is koptattak már le...
2015. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%

68%-osnak:

Lányok, kezdem azt hinni, hogy az összes lány felszínes és anyagias, ugyan cáfoljatok már rá erre... Úgyse tudtok rácáfolni, mert ha tudnátok, akkor már nekem is lenne barátnőm. Na, az volna a cáfolás!

2015. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, párom 170 cm kifejezetten mackós mégse volt gondja a csajozással. Nem, nem is gazdag. Ideje lenne befejezni a rinyálást és nyitott szemmel járni a világban. Nem csak pénzes/helyes/izmos embereknek van párja. Persze én elhiszem, hogy könnyebb nyávogni és másra kenni a kudarcot.
2015. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!