Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézz alvás közbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézz alvás közbe?

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy mikkor mellettem fekszik, vagy tévézünk van hogy nézz és mosolyog. Volt olyan is hogy felkeltem és engem nézet, meg kérdeztem tőle hogy egész este nézet? Azt válaszolta igen. Ma pl: azt fényképezte ahogy alszom...

2015. aug. 2. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

te a fiú vagy a lány vagy? :D

am meg semmi különös a rózsaszín felhő teszi majd amikor megszokja h ott vagy neki akkor ezek a dolgok alább hagynak.

Rajong érted!

2015. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú igen.:)
2015. aug. 2. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
örülj neki és ne szóld meg érte ha így adja ki a rajongát akkor ne fojts bele semmit megmérgezheti a kapcsolatot
2015. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TallandThin Boy ***** válasza:
Mert szeret. Nem úgy, mint te a nyelvtant.
2015. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!