Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom imádja a bicikliket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom imádja a bicikliket, én viszont rettegek a biciklizéstől. Hogyan találjunk megoldást? 18L

Figyelt kérdés

A barátom eddig is nagyon szeretett biciklizni, most pedig egy ilyen műhelyben talált állást.

Szívesen mennék vele én is, de megértem, hogy a barátaival vagy egyedül szeretne biciklizni, én sem szeretem, ha ott van, mikor festek vagy varrok, szóval a saját hobbijaimmal foglalkozok.

Viszont ha közös programokat tervezünk, úgy érzem rosszul esik neki, hogy le kell mondania valamiről, amit szeret, miattam. A kollégái, barátai mennek a barátnőikkel Balaton-köröket tekerni vagy longboardozni, mi pedig maradunk a fesztiváloknál, campingezéseknél, városok felfedezésénél.

Csak nem akarom, hogy megunjon emiatt, mit tudnánk vajon változtatni, tippek?

Köszönöm:)

18L (22F)



2015. aug. 2. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a problémád a biciklizéssel? Valami oka csak van. Nekem pl. egyszer ellopták zárt helyről a bringámat, azóta nem ültem drótszamáron sokáig, és mikor újra volt hozzá szerencsém, azt tapasztaltam, hogy újra kellene tanulni, pedig régen jól ment. Hát, erre egyelőre nem volt időm, szóval nem nagyon merek még tekerni. :-)
2015. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is imádom a jó bringákat.
2015. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

te menj a végcélhoz kocsival

te leszel a technikai háttere a csapatnak :DDD

2015. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerintem ennek 100% ban jól kell így működnie... NEHOGY elrontsd.... Legyen meg neki is a hobbija meg neked is és legyenek közösek is... Ha ez nem működik jól akkor megérett az emberiség a pusztulásra...
2015. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!