Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigyled a boldog párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigyled a boldog párkapcsolatban élő embereket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,vágytam rá volt olyan idő de nem irigyeltem senkitől a boldogságot.Mindenki saját magának keresi a boldogságot,van aki beletörödik hogy nem az ezzel meg fel is adja.
2015. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt idő, amikor irigyeltem. Aztán eljött az idő amikor azok az emberek, akiket én irigyeltem, egyszer csak szétmentek és csúnyán elváltak. Akkor rájöttem, hogy nincs mit irigyelni. Ugyanis soha nem tudhatod, hogy a bezárt ajtók mögött mi történik, ki mekkora színész a külvilágnak.


Persze ettől még lehetnek boldog párkapcsolatok, most pl. az enyém is az, próbálunk is vigyázni rá mindketten.

2015. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy boldog párkapcsolat,szóval nem.
2015. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem irigylem, magamra csak nem irigykedhetek :D


Azokat viszont sajnálom, akik irigykednek. Főleg azért, mert ők általában valahogy úgy képzelik, hogy a boldog párkapcsolat csak úgy az ölünkbe hullt. Holott kemény munka árán értük el és tartjuk fent. Persze megéri :D

2015. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mert:

1, vagy túl rózsaszínben látják a világot és csak ezért érzik, hogy "boldogok";

2, vagy van valami bajuk, és ezért élnek inkább egy álomvilágban.

Az, hogy "boldog párkapcsolat" nem létezik.

2015. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!