Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a csajomnak félévfo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a csajomnak félévfordulóra?

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék kérni hogy mit vegyek a 16 barátnőmnek félévre.
2010. márc. 7. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
16 barátnődnek ajándékot akarsz venni? Kicsit sok lesz... Van annyi pénzed?
2010. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Te vagy a pasija, valószínűleg jobban ismered mint mi... honnan kéne tudnunk hogy minek örülne, ha nem is ismerjük? Vagy sablon válaszokra vársz hogy csokit meg virágot? Ha egyetlen ajándékot se tudsz kitalálni neki, ott már régen baj van...
2010. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
sajtot
2010. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Írták már előttem, hogy nem sablonra kéne - szóval ha tudsz, válassz valami olyan holmit, aminek csak ő örül, hogy érezze a dolog személyességét :)

Vagy kapjon csinos képkeretet, benne egy közös fotótokkal oszt jól van :D

2010. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van sok közös képetek? mert akkor digitális képkeret telepakolva a képetekkel. fasza x))))
2010. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele hogy én ismerem meg ilyenek de akkor is valami ötleteket szeretnék hogy ti esetleg mit vettetek ilyen alkalomra vagy hasonlót és nem azért nem tudok kitalálni mert nem tudom mit szeret hanem egyszerűen nincs fantáziám.
2010. márc. 7. 18:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs sok közös képünk maximum 1-2
2010. márc. 7. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmi se.
2010. márc. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen kérdések járnak mostanában a fejemben, ezért szerintem meg is beszélhetnénk, hogy mi lenne jó...

Az én barátnőm is most lett tizenhat, csak hát én nem félévfordulóra hanem szülinapra veszek még egyenlőre ajándékot. Szerintem amúgy egy nyaklánc a megfelelő, vagy pedig valami közös viccetek tárgyi mutatója... az utóbbi az legtöbbször valami kis vicces emlék képben, vagy bármilyen tárgyi alakban :)

2010. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kutyaszart zacskóban.
2013. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!