Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai hölgyek miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai hölgyek miért ennyire anyagiasak, miért nézik ennyire azt hogy a férfi mivel rendelkezik? Gondook itt a 22-30 közötti korosztályra

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nehéz normális, rendes és jól kinéző nem anyagias lányt találni. Legalábbis ebben a korosztályban, tapasztalataim szerint...


Miért van ez így szerintetek ?


2015. aug. 3. 18:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%
#5 majd ha 30 évesen te is minimálbéres rabszolgamunkát tolod, vagy az egyetem elvégzése után majd szembesülsz vele, hogy a diplomád még kitörlésre sem jó, akkor jusson eszedbe az irományod és az elvárásod!
2015. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
16%

Mert könnyebb beleülni a készbe mint tanulni és megdolgozni azért. Sokaknak pedig esélyük sincsen arra hogy kitörjenek és valamire vigyék. Sok buta proli szülö pedig beleneveli a lányába hogy keress egy gazdag pasit aki melett jól élsz ha már én nem tudok neked biztosítani semmit mert egy semmirekellő vagyok és te sem viszed a saját erődből többre.

Ne csodálkozz hogy sok nő ebben a gondolatban nő fel és tulajdonképpen beléjük nevelik hogy "legyenek qrvák 1 férfi mellett" ha jól akarnak élni.

2015. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
6%
félmilliós fizetéssel csak azért is a Gellérthegyen kiszakadt, kézzel-cérnával megvarrt, retkes tornacipőmben és egyszínű fehér pólómban járok, csak, hogy röhögjek a sok gucci/ralphlauren/.. inges műmájéren :D
2015. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
59%
22.42 azért a fél millás fizetésed még annyira nem milliós hogy a gucciból öltözködj tetőtől talpig
2015. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk fél millából könnyebb összespórolni egy rend Guccira, mint Matolcsy bácsi 47 ezer forintjából...
2015. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
"Sajnos nagyon nehéz normális, rendes és jól kinéző nem anyagias lányt találni" és "Nem juthat mindenkinek pénzes pasi". Igen, de NEKIK juthat. A normális és jól kinéző lányokból sincs több, mint pénzes pasiból. Hülye lesz nem a legjobbat választani. Ha valami különleges van benned, amivel megfogod, akkor még összejöhet veled is, de ha te átlagos vagy és csóró, a másik srác meg átlagos és pénzes, akkor miért éppen téged válasszon? Ha ilyet akarsz (normális, rendes, jól néz ki), akkor neked is adnod kell valamit cserébe. A tini korosztályban jobban számít, hogy jól nézz ki. Itt meg a pénz már kezd előtérbe kerülni. De ha különleges vagy, minden korosztályban találhatsz magadnak párt. Nézd meg pl a csóró zenészeket, néha milyen csajokat össze tudnak szedni. Ez csak egy példa, de sok lehetőség van.
2015. aug. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek, csak fontosabb az anyagi érdek mint más :D Ha a csaj ez alapján választja ki a hozzávalót, akkor nincs mit szépíteni, anyagias.

A tini korosztályban szerinted nem ez dominál? Olyan összegeket képesek elbulizni Soundon vagy mittomén, Sziget-fesztiválon hogy egy középosztálybeli család teljes havi élelmezését ki lehetne fizetni belőle...

Csóró zenészt nem ismerek, aki összeszedett volna jó nőket. Anno a Backstreet Boysnál, a Westlife-nál, vagy épp Ricky Martinnál összejött jópár száz csaj, de ők nem csórók. A kisgrofót meg ne vegyük a zenészek közé, az egy förtelem.

2015. aug. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

Végtelenül unalmas már ez a "jujj a csajok milyen anyagiasak duma". Azok mondják ezt, akik semmit fel nem tudnak mutatni, nem tudnak csajozni sem, és ráfogják, hogy ez azért van, mert nem elég pénzesek. Elég sok csóró embert lehet ismerni, akiknek van nője/felesége.


Ahogy már írták is, jóval kevesebb a gazdag hapsi ebben az országban, mint a nő. Akkor tessék azokból választani, akiket nem foglalnak le a gazdag palik. Lesz elég.


Plusz én férfiként egyáltalán nem ítélem el, ha egy nő ha már a családalapítás korában van, megnézze a pasi egzisztenciáját IS. Ha nem így tenne, az nagy felelőtlenség lenne.

2015. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

11-es, tudom, nem 5#ös,hanem 8#as vagyok,

De ezt nem mondanám. Frissdiplomás pályakezdő vagyok, nem vet fel a pénz, de legalább a saját irodámban csücsülök, nem pedig a szalag mellett állok.


Egyébként miért fáj neked annyira, amit az ötös írt?

2015. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
63%

5ös vagyok, tudom, nem nekem szántad a kérdést, 19, de azért van egy tippem, miért fájt neki, amit írtam :)


Magyarországon a kevésbé szerencsés emberek körében az él, hogy aki jó körülmények között él, az vagy nagyon jól házasodott, vagy az aktuális kormány fenekét nyalja intenzíven, vagy valami extrémen különleges dolgot csinál, pl ír egy szuperjó könyvet, amit külföldön is milliók olvasnak, amire ő nem képes, mert nincs írói vénája, nincs jó énekhangja, mittudomén. Nagyon elterjedt nézet ez (legalábbis, index vagy 444 cikkek kommentjeit olvasva :D ), hogy egy átlagos, vagy talán annál kicsit szerencsétlenebb helyzetbe született, abban élő emberek csak minimálbérből, véres verejtékkel képesek megélni, mert Magyarország egy utolsó semmi ország, ahol nincs semmi lehetőség.


Annak, aki így látja a világot, valóban sértő lehet, hogy én, egy istentudja honnan jött ifjú lányka, aki semmit nem érthet még az életből és naivan azt hiszi, hogy a bölcsész szakos diplomájával majd megkeresi pályakezdőként a nettó 500-at, az olyasmit vár el tőle, hogy 30 éves korára lehetőleg ne a szüleivel éljen, vagy akár legyen egy olyan munkája, amivel többet keres, mint egy közmunkás.


Viszont az a helyzet, hogy egyrészt, nem vagyok (annyira) naiv kislányka, láttam pár dolgot az életben, legalábbis, erről az oldalról (fejvadász cégnél vagyok gyakornok, az ország munkaügyi helyzetével és a fizetésekkel egész jól képben vagyok, még ha a jelenlegi politikával nem is értek egyet), másrészt meg magam sem egy budapesti felső kategóriás családba születtem bele, aztán mégis egész jó körülmények között megvagyok, mert félállású gyakornokként is megkeresem a minimálbért. Nem szerencse kérdése volt ez- tanultam érte (ha mást nem, hát nyelveket), tettem azért, hogy jó helyre kerüljek. Ha valaki csak ül otthon és siránkozik, milyen rossz is az élet, kétdiplomás egyetemi végzettséggel sem lehet elhelyezkedni, az nem is fog többet keresni minimálbérnél. Bár tény, ez ügyben azért nem mindegy, 18-19 éves fejjel milyen előrelátóan döntött, hiszen ha valami olyan szakra áldozott minimum 3 évet, amire a mai világban semmi szükség, az valóban szerencsétlenül járt. Bár megjegyezném, hogy nem csak egyetemi diplomával lehet nagyon jól elhelyezkedni, ha valaki keresett szakmában dolgozik JÓL, az bizony igencsak szép életben reménykedhet.


Csak hát ehhez mást is kell tenni, mint nyafogni a lányok anyagiassága miatt, és mikor ezzel szembesíti őket valaki (mint pl én most), akkor rögtön jön az egyértelmű visszautasítás, a harag, akár némi irigység, de mindenképpen fájó pont az emberek számára, mikor mondod, hogy a saját életükért kizárólag ők a felelősek, és nem a gonosz állam, a mumusok, Isten, akárki, akit felhozhatsz felelősnek. Csakis ők.


Cáfoljatok meg, de nekem ez a tippem :D

2015. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!