Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai hölgyek miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai hölgyek miért ennyire anyagiasak, miért nézik ennyire azt hogy a férfi mivel rendelkezik? Gondook itt a 22-30 közötti korosztályra

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nehéz normális, rendes és jól kinéző nem anyagias lányt találni. Legalábbis ebben a korosztályban, tapasztalataim szerint...


Miért van ez így szerintetek ?


2015. aug. 3. 18:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%

#18, az fel se merül benned hogy a pénz vastagon lehet oka annak, ha valakinek nincs csaja? Érdekesmód, ha a férfi elég gazdag, lehet bármilyen kicsi, nagy, vékony, kövér, ronda, szép - lesz barátnője. A ronda pénztelen pasas senkinek nem kell, a ronda pénzes meg majd' mindenkinek. Ezt mivel magyarázod?


És nem mi választunk, hanem a nő választ, ne keverd a jézuskát a géppuskával.


A családalapítás meg nem arról szól, hogy a pasi megdolgozik mindenért, a nő meg csak élvezi a kényelmet ami persze alanyi jogon jár neki, és időnként szétrakja hogy legalább az illúziója meglegyen annak hogy ő is ad valamit a kapcsolatba.


Arról meg, hogy az országban a 3 diplomás, 4 nyelvet beszélő munkás is futószallag mellett dolgozik a Jewbilban, arról nyilván egyszemélyben ő tehet, a jóságos állambácsinak semmi köze hozzá ugye :D "szerencsétlenül járt" - hát ezzel aztán ki lett fizetve...

2015. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, hogy miért volt ennyire buta? Mikor egyetemre jelentkeztem, nagyon is jól tudtam, hogy ha nekiállok esztétikát tanulni, akkor nagyon nem számíthatok sok jóra, ha ennek ellenére mégis ezt választottam, akkor azért nem az állam bácsi a felelős azért, hogy nem kapok munkát. Vagy ha még a gimi végén azt hittem, az esztétákat olyan nagyon jól megfizetik, de aztán rájöttem, hogy hupszi, tévedtem, akkor szintén csak rajtam áll, hogy ennek ellenére is maradok azon a szakirányon vagy váltok egy esetlegesen keresettebb szakma felé. Akár OKJ-s képzés, akár másik egyetem képében.


És nyilván egyszerű az államot hibáztatni, és hidd el, én magam sem vagyok nagy támogatója (sőt), meg persze, nem ideálisak a helyzetek, de alapvetően ha valaki ért valamihez, amire szükség van, az hála a kapitalista rendszernek, igenis meg lesz fizetve. Ha nem is kap németországi vagy amerikai szintű fizetést, de ha olyasmit tudsz, amit más nem, vagy csak kevesen, akkor itthoni viszonylatban elég jól meg tudsz élni.

2015. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy butaság. Az is lehet hogy közben amire évtizedekig tanult, az telítődött. Például 20 éve jogász-közgazdászból kevés volt, mindenki arra jelentkezett. Most a legtöbb jogász/közgazdász nem tud a szakmájában elhelyezkedni, mert olyan brutális túlképzés lett belőlük, a mérnökökre, orvosokra van most nagy kereslet. Aztán valamikor megint fordul majd a kocka, és akkor mérnök meg orvos nem kell sehová. Ja és azt elfelejtettem, hogy pályakezdő sehova se kell, mindenki rutinos, professzionális szakmabélit akar felvenni, csak épp azt felejtik el hogy minden mester volt valaha tanítvány.


A hátszelesek, csókosok, kenőpénzesek ők kivételek. Ha valaki valakinek a valakije egy menő cégben, akkor a határ a csillagos ég.


Az államot meg azért ésszerű hibáztatni, mert az uralkodás első szabálya az hogy "mindenért te vagy a felelős". Akkor is, ha a felelősség a hátuk közepére sem kell. A vadkapitalizmusról már szó se essék - konkrétan a vadkapitalizmus műve, hogy a nők döntő többsége a pénzt tekinti egyetlen értéknek...

2015. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Törpicsek, mint mondtam, fejvadász cégnél vagyok gyakornok. 100%-os biztonsággal mondhatom, hogy igenis keresnek sok helyre pályakezdőket. Oké, én konkrétan jelenleg most mérnöki területekre keresek embereket, de nem csak mérnököket keres a cég. És nem csak nálam vannak olyan pozíciók, ahova friss diplomás, nulla tapasztalattal rendelkezőket várnak.


De ha a magad életét akarod könnyíteni, akkor csinálhatod azt, amit én- egyetem alatt gyakornok vagy, asszisztens vagy, igazából nincs olyan munkakör, ahol ezt ne lehetne megoldani (ahol nem lehet, ott az egyetem szolgáltat szakmai gyakorlati lehetőséget- orvosok?), így mire kézhez kapod a diplomád, azért már van 1-2-3 éves (tőled függ) tapasztalatod. Meg lehet ezt oldani, csak akarni kell.

2015. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Jah, és baromira nem vagyok senki csókosa :D Egyszerűen csak felmentem a profession.hu-ra, és beírtam, hogy HR gyakornok. Beadtam 10 helyre a jelentkezésem, és 2 helyről fel is hívtak. Azok közül ahhoz mentem, aki szimpatikusabb volt. Még választhattam is. Biztos vagyok benne, ha ugyanezt megteszed, csak más kulcsszavakkal, te is (vagy akárki más is) sikerrel jár.
2015. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
52%

18-as vagyok


#18, az fel se merül benned hogy a pénz vastagon lehet oka annak, ha valakinek nincs csaja?


Érdekesmód, ha a férfi elég gazdag, lehet bármilyen kicsi, nagy, vékony, kövér, ronda, szép - lesz barátnője.


"A ronda pénztelen pasas senkinek nem kell, a ronda pénzes meg majd' mindenkinek. Ezt mivel magyarázod?"


Ezt azzal magyarázom, hogy VALAMIT azért illene felmutatni. Ha ronda is, csóró is, ambíciótlan is valaki, ugyan mire legyen csaja??? Nem kell gazdagnak lenni, de valamit, akármit, bármit el kéne érni basszus.



"És nem mi választunk, hanem a nő választ, ne keverd a jézuskát a géppuskával."


Tehát ha kezdeményezne nálad egy bányarém, akkor belemennél, mert a nő választ?


"Arról meg, hogy az országban a 3 diplomás, 4 nyelvet beszélő munkás is futószallag mellett dolgozik"


Igen ő tehet. Ha tényleg beszél nyelveket akkor keressen más munkát. Fog találni! Az meg, hogy 3 diplomás sokszor azt jelenti, hogy művelődésszervező és esztétika. Elég 1 diploma egy értelmes szakon. Igenis ő tehet róla, hogy milyen szakot végzett. Amúgy diploma se kell, elég egy olyan szakma, amire van kereslet.


Szerintem neked nincsen csajod, azért irogatsz ide. De nem azért ahogy kinézel, meg mert csóró vagy, hanem mert egy ilyen rinyagépet egy normális csaj se viselne el. Sőt senki nem kiváncsi egy ilyen kifogáskereső nyavajgó emberre, te vagy az, akit mindenki elkerül (nő és férfi is) mert 5 perc után elege lesz a siránkozásodból.

2015. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Ha ronda is, csóró is, ambíciótlan is valaki, ugyan mire legyen csaja???"


Már nem azért, de egy ugyanilyen lányon (ronda, csóró, ambíciótlan) meg fürtökben lógnak a pasasok. Nőként regisztálsz társkeresőre, képet se kell feltöltened, és heti 20 levél garantált, de gyakran még 50 vagy még több is összejön. Következmény: egy ronda nőnek is torony magasak lesznek az elvárásai, és nemhogy átlag alattival, de átlagos pasassal se fog szóba állni. Tapasztalat.


"Tehát ha kezdeményezne nálad egy bányarém, akkor belemennél, mert a nő választ?"


A férfiak nagy része kénytelen addig adni lejjebb az igényeit, amikor már belemennének. Ellenkező esetben megszokja a MGTOW életet vagy prostizik.

A válogatás kimondottan a nők luxusa, és mivel brutális férfitöbblet van, simán megtehetik.


"Igen ő tehet. Ha tényleg beszél nyelveket akkor keressen más munkát. Fog találni!"


Itt ma Orbánisztánban? Viccelsz?

Aha. És mégis milyenre gondoltál, ha a saját szakterületén nem tud elhelyezkedni, mert eggyel kevesebb papírja van, mint az XY pályázónak? Közmunka és MLM-átverés nem ér, ezek nem legitim munkahelyek. Persze a Viktátornak mindegy, az 1 millió munkahelyes ígérete ugyanolyan szar kamu demagóg húzás volt, mint minden más, amit eddig mondott.

Persze ha úgy értette, hogy már csak annyi maradt, akkor stimmel a dolog.


"Az meg, hogy 3 diplomás sokszor azt jelenti, hogy művelődésszervező és esztétika."


Teljesen mindegy, milyen diplomája van - legyen munkája, teremtsen a kormány munkahelyeket! Erre kapják a milliós miniszteri fizetésüket az adófizetők pénzéből, nem arra, hogy 24/7 hazudozzanak, lopjanak, és ujjal mutogassanak az ellenzékre. Ezt bármelyik polgár megteszi ingyen és bérmentve.


"Elég 1 diploma egy értelmes szakon. Igenis ő tehet róla, hogy milyen szakot végzett. Amúgy diploma se kell, elég egy olyan szakma, amire van kereslet."


Már megint a szokásos idiótaság..."tanujjad kifele a sztárszakmát, oszt csiliomos leszel".

Már el lett kismilliószor magyarázva, hogy azzal semmit nem oldanál meg. Legyen mindenki programátor meg mérnök. Aha. Je. És akkor kenyeret sütni, buszt vezetni ki fog? Az Érmelléki Kuglófember?

Ez az egyik. A másik meg, hogy ezt már egyszer eljátszották a jogászokkal, közgazdászokkal a kilencvenes években. Bazinagy hiány volt, óriási pénzeket fizettek volna nekik, az egyetemek elkezdték ontani magukból a frissen végzett jogászokat-közgazdászokat. Ez ment is egy darabig, aztán kidurrant a lufi, ma már a 90%-uk nem tud elhelyezkedni a szakmájában, mert betelt az összes munkahely. Azzal, hogy mindenkiből programátort meg mérnököt akarnál faragni, ugyanezt idéznéd elő pepitában. Lenne úgy 10-15 ezer jól kereső, a többi meg utcát söpörne meg futószallag mellett robotolna napi 25 órát szaréhugyé'. Magyarán szólva a legkevésbé se oldottad meg a problémát, csak jól odébbgörgetted.

A tömérdek munkanélküli jogász-közgazdász helyett lenne egy tömérdek munkanélküli programozó és mérnök. Bomba ötlet volt, de tényleg, jú ár ö fákin dzsíniösz!


"Szerintem neked nincsen csajod, azért irogatsz ide. De nem azért ahogy kinézel, meg mert csóró vagy, hanem mert egy ilyen rinyagépet egy normális csaj se viselne el. Sőt senki nem kiváncsi egy ilyen kifogáskereső nyavajgó emberre, te vagy az, akit mindenki elkerül (nő és férfi is) mert 5 perc után elege lesz a siránkozásodból."


Miből gondolod, hogy egyáltalán keresek párkapcsolatot? Nem a barátnő a boldogság kizárólagos feltétele, van a csajozáson kívül 1000 meg 1 dolog, ami sokkal jobb, élvezetesebb és vissza is hozza a belefektetett időt. A csajok után kujtorgás csak zabálja az erőforrásokat, a sikerre meg úgy kb. fél százalék az esély.

Ja, és magyarázd meg kérlek Andy Vajnának is, hogy pénzzel nem lehet csajozni...

2018. jan. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, senki sem mondta, hogy nem lehet pénzzel csajozni. Hanem hogy tömérdek olyan nő van, akit nem csak a pénzzel lehet megszerezni. Az a férfiak hibája, hogy nekik mindegy, csak luk legyen (lásd a példád, hogy kép nélkül felregisztrál egy nő a társkeresőre- kb csak annyit tudnak róla, hogy nő, és ez nekik már elég is), nyilván ha van választék, akkor te sem a számodra legkevésbé kielégítő lehetőség mellett döntesz.


Az egy dolog, hogy pénzzel bevonzod az aranyásó libákat, de kérdés, hogy tényleg ezekre a nőkre van-e igényed. Aki csak a pénzedért van veled, az erősen megkérdőjelezhetően fog neked érzelmi támaszod lenni a nehezebb időszakokban vagy a boldog meleg családi fészek megteremtésén munkálkodni. Ha meg csak a szexet látod bele a párkapcsolatba, akkor meg jobban is jársz, ha prostihoz mész.

2018. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Épp az a baj, hogy gyakorlatilag már nincs olyan nő akit ne a külsővel vagy pénzzel lehetne megfogni. 10-ből 8 sajnos ilyen. Ezek nem kellenek senkinek, legfeljebb az újgazdag playboyfiúcskáknak, de nekik is csak egy éjszakára, tehát dömping lett belőlük. A maradék 2 értelmes pedig iszonyú hamar elkel, és úgy 500 évre be is telt a várólistája, reálisan úgy 2400 környékén jutna a közelükbe az ember.

Azért van ennyi kérdés a pénzvadász nőkről kiírva, mert kvázi ők azok, akik közt a legtöbb a szingli, nem véletlenül. Egy pénzalapú kapcsolat percre pontosan addig fog tartani,amíg a pénz.

A férfinak pont ezért nincs olyan luxus, hogy válogathat. A "mindegy, csak luk legyen" a valóságban úgy néz ki, hogy "ez van, ezt kell szeretni". Persze nem kötelező, maradhat agglegény, vagy járhat prostihoz is (azt legalább őszintén csak a pénz érdekli). Ráadásul prostinál simán lefekhetsz olyan nővel is, ha van elég pénzed, akiről amúgy mégcsak nem is álmodhatnál.

2018. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!