Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Margit-szigeten mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Margit-szigeten mennyire vevok a lanyok az ismerkedesre?

Figyelt kérdés

Elsosorban normalis lanyok tarsasagat keresnem mert ugy vettem eszre hogy szorakozohelyen nem lehet hosszu tavu kapcsolatra lanyokat talalni.

Lanyok ha tudtok meg olyan helyet ahol szivesen fogadnatok az ismerkedest arra is kivancsi vagyok!

19/F


2015. aug. 4. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha jól nézel ki akkor bárhol szívesen ismerkednek veled. Ellenkező esetben pedig sehol.
2015. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár èn fiatalabb vagyok, de igen, a Margit-szigeten szivesen ismerkednèk, de csak normálisakkal ès ezt nem úgy èrfem, hogy tökèldtesndk kell lennie a fiúnak, helyes, nagyon izmos, egyebek hanem rendes, ápolt akkor nagyon szivesen ismerkednèk a M. szigeten.
2015. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Gyenge válasz az elsőtől. Lehetsz bunkó is, ha közben kockahasad van, ezt nem kell elviselnie egyik nőnek sem. Rengeteg boldogtalan van, aki modell alkatú ...

Csak legyél laza, nyitott és tanulj sok szituból, ez a legfontosabb :)

2015. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Elsőnél a pont. Ha jóképű vagy, akkor bárhol szívesen ismerkednek veled, a Margit-szigeten is. Ha csúnya vagy, akkor pedig sehol. Stílus, duma, személyiség, ilyenek nem számítanak.
2015. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire nem vevők rá a lányok nem ismerkednek olyannal akit nem ismernek.
2015. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!