Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi csak levelezgetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak levelezgetne veled a Facebook-on, de nem ajánlaná fel, hogy találkozzatok, mire gondolnátok?

Figyelt kérdés
Rám írt egy 36 éves férfi Face-en és chatelünk már 3 hete egymással, de eddig nem akart randizni hívni. Én 44 éves csinos nő vagyok, de nem nyilatkozik, hogy mit akar. Szuper jól néz ki, teljesen a zsánerem és épp válófélben vagyok. Nem nyilatkozik arról, hogy bejövök-e neki, csak irosgat nekem. Az adatlapján nincs róla kép, de a chat-en küldött magáról képet. Ti mit gondolnátok róla, mit akarhat?
2015. júl. 31. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a kérésed alapján letagadhatsz vagy 25 évet...
2015. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra, hogy unalmában beszélget velem, de nem akar semmit. mondjuk 3 hét esetében még nem, inkább olyan 1,5 hónap az, ami nekem már gyanús.
2015. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értelek. A nőktől folyton azt hallani, hogy a pasik nem akarnak csak úgy dumálni, haverkodni, hanem rögtön randizni akarnak, nyomulnak. Erre te találsz egy pasit, aki barátkozik csak, és panaszkodsz, hogy nem nyomul rögtön, hogy csak a társaságod keresi, és nem akar tőled semmi mást.
2015. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes hogy csak új ismerőst keres? Barátkozós fajta biztos...
2015. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!