Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány héberül tanul/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány héberül tanul/ beszél, akkor mit gondolnátok róla először?

Figyelt kérdés
Én héberül tanulok, most készülök a felsőfokú vizsgámra. Én személy szerint nem vagyok zsidó vallású, de szerettem volna valami ritka nyelvet tanulni, és pár éve erre esett a választásom. Amikor ezt megemlítem valakinek, akkor mindig furcsán néznek.
2015. júl. 5. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

semmit

és valószínűleg csak azért néznek furán, mert ez nem egy gyakori nyelvválasztás

2015. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, hogy kibiztosítod magad, hogy ha jézuska feltámad akkor tudj vele kommunikálni.
2015. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Azt hogy a kínai nyelvvel jobban jártál volna.
2015. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első körben azt gondolnám, hogy történelmet vagy vallást tanul egyetemen.
2015. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Nagyjából semmire nem gondolnék, csak arra, hogy szeretsz nyelvet tanulni és azon belül is a különlegesebbet preferálod.
2015. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
hát azt nem írhatom le elsőre mit gondolnék :D de ha csak a nyelv tetszik neki hát istenem....furcsa egy ízlése van de nekem is vannak perverzióim
2015. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

hogy intelligens, és szereti a különleges nyelveket.


Az, hogy zsidó e vagy sem, kb 0 szinten számít nekem párválasztásban, az már inkább, ha zavarja, hogy izraelitának hiszik.

2015. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első gondolatom az hogy, a hölgy, ez esetben te, zsidó származású, de ez nem változtat a véleményemen a lányról.

Ha nem anyanyelvi, akkor komoly nyelvkészségre és műveltségre utal, ami még előny is. :)


Viszont tuskóknál nem jelent semmit, de gondolom nem is ők a célcsoportod :D

2015. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Interferencia ***** válasza:
100%
Érdekesnek tartanám.
2015. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:
100%
Én is tanultam,semmi különöset.
2015. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!