Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vidéki színházba, magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki színházba, magyar színésznek lehet/érdemes hagyományos levelet írni?

Figyelt kérdés

Színházbejáráson voltam, a program része volt 3 perces rapid randi minden színésszel. Valóban három percet beszélgethettünk, de ennyi elég volt, elvarázsolt...

Az eszemmel tudom, hogy ennyi, jó program volt. A kisördög szekál, hogy próbáld meg, írj neki, hátha...

Hagyományos levelet írnék, emlékeztetném a beszélgetésre, és ismételten feltenném azt a kérdést, amire nem kaptam választ (mert nem jutott eszébe). Elérhetőségként e-mail címet adnék meg. Szerintetek jó ötlet? Szeretném ha nyitás finom és nőies maradna, olyan ami válasz hiányában is vállalható.. :)


2015. aug. 5. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Áldásom rá.


31f

2015. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívesen elolvasnám majd ezt a levelet ha kész lesz.
2015. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, írd meg és mindenképpen juttasd el hozzá a levelet!

:)

2015. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
31f! Köszönöm! :)
2015. aug. 5. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér, sok szerencsét!:)
2015. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Őzike, Süni (bocsi!) :) igazán köszönöm!
2015. aug. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!