Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/ Nők nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Nők nektek bejön, ha egy férfi szakállas?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, h egyre több fiatal férfi(18-30éves) növeszt nagy szakállat. Ez a nőknek tényleg tetszik? Kérlek a korotokat írjátok oda a kommentetek végén.

2015. aug. 5. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok, ez sem tetszik, ez már túl nagy. :D Valami ilyesmi jön be nekem, a képen szereplő pasiktól eltekintve - bár Affleck, Gosling, Reynolds és Chris Pine jöhetne :D


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

És persze Jake, akit a kilences is megosztott, ezzel a kis szakállkával jöhetne is. :) Szóval én borosta, rövid szakáll párti vagyok, de a borosta a leglegleg.


Négyes és előző válaszoló

2015. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazából aki jól néz ki, a általában kis szakállal is jól néz ki. Aki nem, azon a szakáll sem segít. Általánosságban inkább nem kizáró ok a szakáll, nagyon kevesen vannak olyanok, akik számára nem semleges, hanem kifejezetten vonzó. De a férfiak gyakran a fejükbe vesznek ezt-azt, hogy szerintük mire buknak a nők (és ez fordítva is épp ugyanígy igaz), szóval ez lehet a magyarázat a nagy szakáll-mánia mögött. Médiában is gyakran megjelenik, hogy most épp ez vagy az az új trend (rendszeresen kell az újdonság a hírverés és éppen nem menő holmik eladhatósága miatt), csak éppen ezek mesterségesen gerjesztett dolgok, valakinek kipattan a fejéből, megírja, és sokan elhiszik, csinálni kezdik, valóban trend lesz belőle. Egy hónappal ezelőtt a színes szakállat próbálták behozni, mint "új trend". Szép próbálkozás volt, de én nem látok zöld fejű férfiakat az utcán, úgyhogy ennyit arról, mi volt előbb, a tudósítás vagy a követők.. Lehet annyit értek el vele, hogy a szakáll ismét bekerült a köztudatba, mint állítólag tetszetős dolog. (Biztos vagyok benne, hogy nem tetszik több nőnek, mint mondjuk két évvel ezelőtt.)
2015. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem is az tetszik amit a 11-es írt, meg a borosta is jó :)


a nagyobb szakáll képen jól néz ki, de ahogy belegondolok, lehet zavarna amikor odabújok a pasihoz :D


viszont nem igaz, hogy a szakáll nem segít, aki nem olyan helyes az el tudja rejteni a fél arcát vele. vagy a tokáját :D

2015. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!