Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a szépség relatív és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szépség relatív és állítólag minden lánynak mást jelent a helyes fiú, akkor miért van az, hogy engem már több lány is kigúnyolt, kinevetett?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a szépség relatív, te még lehetsz igazán ronda.

Na jó, ez gonosz volt, bocsi. Ez a helyzet. Hozzáállás a lényeg.

2013. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hozzáállás urban legend. Ha ronda voltál az vagy és hacsak nincs sok pénzed az is maradsz.
2013. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szépség, bizonyos határok között tényleg relatív. Ezt úgy képzeld el, hogy adva van mondjuk egy jóképű, kopasz férfi. Egyes lányok sosem kezdenének vele, mert nem szeretik a kopasz férfiakat, míg mások nagyon szívesen összejönnének vele, mert nekik a kopasz férfi az igazi. Ezek a határok kb. De akkor, ha az ember olyan ocsmány és undorító, mint én, az már jelentősen túllépi ezt a határt, és nincs olyan lány, aki szépnek találna.
2013. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bond Girl ***** válasza:
A nem létező tököm tele van már azzal, hogy folyton rinyáltok, komolyan.
2013. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem kéne kigúnyolni, meg bántani a fiúkat és akkor nem lenne elégedetlenség meg önbizalomhiány. Persze egy lány nem bírja, ha az igazságot megmondják, hiszen el tudom képzelni, te is milyen elkéynezetett cicababa típus lehetsz, szívtelen, önző fajta.
2013. ápr. 22. 12:50
 6/13 Bond Girl ***** válasza:
Hát, irigyellek, hogy egy mondatom alapján komplett személyiségképed van rólam. Csak így tovább!!
2013. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves Bond Girl!

a ténymegállapítás önmagában véve egyáltalán nem rinyálás. Vannak tények, amik megváltoztathatatlanok! Ilyen pldául, hogy én a magam részéről rettenetesen ocsmány, dagadt és alacsony vagyok. Tények! Utóbbi kettő egész jól mérhető matematikailag is, így objektíven ki lehet jelenteni. A legelső, az ocsmányság kérdése pedig a sok tapasztalat miatt alakul ki az emberben. Tény, hogy aki élőben látott, mind azt mondta, hogy ocsmány vagyok. Ellenvélemény nélkül. a nagy számok miatt engedtessék meg már nekem, hogy ezért ezt is tényként fogadjam el. Az s világosan látszik, hogy az olyan "halmozottan hátrányos" helyzetű emberek, mint én sosem találhatnak maguknak csajt. Hiszen pl. az én esetemben nincs olyan lány, aki csak egy picit is tudna vonzódni hozzám. Ez is tény! A rinyálás nem azonos a ténymegállapítással. Aki rinyál, az esetleg te vagy. Ha nem tetszenek ezek a tények, amiket leírunk, akkor mindjárt azt mondod: rinyálás, és végeredményben te rinyálsz, hogy ilyen válaszokat kell olvasnod. De el kell olvasnod őket? 90% feletti biztonsággal a kérdés címéből megállapítható, hogy jönnek-e rá ilyen típusú válaszok, illetve hogy esetleg csak ilyen típusú válaszok jönnek rá. Ha meg így van, akkor miért kattintasz rá a kérdésre, és miért olvasod el ezeket a hozzászólásokat? Kötelez valaki erre?

2013. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bond Girl ***** válasza:
91%

Nem kötelez senki.

Hetek óta tele van a GYK ehhez hasonló, és pont ugyan ilyen kérdésekkel. Arra lennék kíváncsi, hogy egy kérdés, hogyan lehet ténymegállapítás?? :)

Na meg, hogy mitől jobb az illetőnek, ha folyamatosan ilyen kérdéseket ír ki? Mert biztosra veszem, hogy ezen kérdések nagy százalékát ugyanaz a személy írja ki. Ugyan az a stílus, ugyan az a probléma. Hagy osszak meg egy sztorit.

Egyszer volt egy srác itt gyk-n, valami olyasmi volt a kérdés, mint ez, és kértem, hogy küldjön egy képet. Őszintén mondom, helyes volt a fiú, nekem tetszett. Próbáltam belé egy kis lelket önteni, mondtam neki, hogy kell egy kis önbizalom, és nem kell ennyire negatívan gondolkozni, mert nem minden lány szemét, és ha más lenne a hozzáállása, biztosan találna maga mellé egy csinos lányt. Az egy dolog, hogy már a kép elküldése !!!előtt!!! sértegetett, hogy én kikacagom, és majd milyen jót nevetek rajta a barátnőimmel. Elküldte a képet, próbáltam vele szépen beszélni, leírtam a véleményem. Erre válaszul annyit kaptam, hogy húzzak a pcsába, én biztos hazudok, minden lány kétszínű, s ehhez hasonló dolgok...

Úgyhogy ténymegállapításként mondom, hogy (nem csak nekem) elegem van már az ilyen kérdésekből.

Ha annyira ronda vagy, és állításod szerint nem kellesz senkinek, nem változik a helyzet attól, hogy kiírod ide.

Ha nem is vagy ronda, úgysem kellesz senkinek, mert önbizalom hiányos, ellenséges, sztereotípiákkal teli vagy.

2013. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt a lényeg: nem kötelez rá senki. Már ne is haragudj, de te/ti meg azért "rinyáltok", hogy vannak ilyen kérdések.

Az ilyen kérdések többsége tartalmazza azokat a tényeket (ronda fiú kutyának sem kell), amikből kiindulva tesz fel egy kérdést (pl.: hogy lehet megszokni ezt az állapotot). Mindenki keresi a reményt, azonban ebben az aspektusban nincs remény, hiszen aki rondának születik, az, mint egy számkivetett kénytelen élni ebben a társadalomban, ahol a külsőnek már-már eltúlzott szerepet tulajdonítanak.

Hogy mitől jobb? Látja, hogy nincs egyedül. Hogy mások is szenvednek emiatt. Így valamennyire enyhül a magány, az elhagyatottság érzése. Tudod, a ronda emberek többségével még barátkozni sem nagyon barátkoznak.

Ne csodálkozz azon, ha egy ember bizalmatlan, főleg ha ronda. Tapasztalatból írom, hogy elég sok negatív élményt kell a hátunkon cipelni, és nem hiányoznak az újak.

Igen, vannak, akik sztereotipizálnak. Én nem tartozom közéjük. Nem hiszem, hogy minden lány egyforma, csak azok, akikkel találkoztam. És mivel eddig még kivétel nélkül azt mondták, hogy ocsmány vagyok, így ezt tényként kezelem. Önbizalomhiányos sem vagyok. Csupán ronda, de ez már alapvetően elég arra, hogy sose legyen barátnőm.

2013. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Zúzmaraharapás ***** válasza:

Létezik egy olyan dolog, hogy közízlés, amiben vannak bizonyos határok, "szintek".

Attól még, hogy x számú lány rondának tart, még lehet sok, aki helyesnek tartana, csak még nem találkoztatok.

2013. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!