Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti könnyen szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti könnyen szerelembe estek?

Figyelt kérdés

Abban az érdekes helyzetben vagyok, hogy társkeresőkön nagyon nehéz dolgom van férfikén ugye, ha a kereslet/kínálat arányt nézzük sok jobbat tudnak találni helyettem a lányok :D.


Viszont akivel sikerül elkezdenem társalogni ők elég sokáig szoktak beszélgetni velem, DE ha sikerül rávennem valakit arra, hogy skypon webkamozzunk (teljesen erotika mentesen csak, hogy lássa az ember a másik mimikáját, hogy nem-e fa arcal ül miközben azt a 8 sírva nevető fejet írta) onnantól kezdve már hajnalban írnak, meg éjszaka, meg késő éjszaka, ha nem tud aludni. És tényleg elég egyetlen 1-2 órás társalgás webcamon.


Szerintetek ez így a normális vagy inkább már csak a nagyon elkeseredett lányokat szoktam kifogni ? :D



2015. aug. 7. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha ennyire nincs emberismereted, akkor a társkeresőzés nem a te műfajod...


Arról nem beszélve, hogy az, hogy szívesen beszélgetünk valakivel, még nagyon, de nagyon messze van a szerelemtől.

2015. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem leszek könnyen szerelmes, de az, hogy szívesen beszélgetek valakivel, csak annyit jelent, hogy szívesen beszélgetek vele, többet nem feltétlenül, hiszen nem csak azzal beszélgetek, akibe szerelmes vagyok.
2015. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor is ott van a hirtelen nagy pálfordulás kb. olyan érzés mintha egyik nap lese szarnának következőnaptól kezdve meg reggeltől estig társalogna és, ha nem érek éppen rá akkor pedig jön a sértődés meg ilyenek :D


Ilyeneket nem csinálok olyannal akivel csak szimplán "szeretek" beszélni ÉN legalábbis nem :)

2015. aug. 7. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, aki gyorsan szerelembe esik, vagy csak már annyira kétségbe van esve, hogy legyen valakije, hogy gyorsan kapni akar a lehetőségen. De akár rossz időszaka is lehet, amikor annyira egyedül érzi magát, hogy kapaszkodónak érez téged.
2015. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ha nem érek éppen rá akkor pedig jön a sértődés meg ilyenek"


Ez esetben neked kéne annyi eszednek lenni, hogy rövidre zárod az ismerkedést. Aki már az ismerkedési szakaszban a tulajdonának tekint, attól semmi jót ne várj.

2015. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen általában ilyenkor szoktam kihátrálni :) Csak számomra furcsa, hogy csak a két végletet találtam meg eddig és az aranyközéputat nem, vagy ez van vagy az, hogy nem érkezik válasz :D
2015. aug. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!