Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hajléktalanok is maszturbáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hajléktalanok is maszturbálnak? *-*

Figyelt kérdés

Egyszer volt, hol nem volt, egy csöves a metrón. Amikor kanos lett, fogta magát elfordult és rárántott a brére. Nem is nagyon takargatta magát. Amikor végzett visszafordult mintha mi sem történt volna.


Na most! A kérdésem arra irányulna, hogy ez csak egyedi, elszigetelt eset volt-e, vagy pedig maszturbáló csövesek agymosott hordái fogják elárasztani a metrókat?

Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?


*-*


2010. márc. 8. 11:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Rohadtul nem értem a kérdésedet. Miért ne maszturáblnának? És mi az, hogy agymosott? Valaki hozzászólhatna valami okosat, mert nekem ehhez még örgednem kell...
2010. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egyedi. Én olyat láttam, hogy a hajléktalan direkt a tömött buszokra pályázott, felszállt, és a farkával dörgölőzött az utasoknak. Gondolom ha elég ideje lett volna, összejött volna az elsülés is :\\\
2010. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igazi profik ebben!Az lesz gáz ha már nem csak "verekedni" akarnak majd nyilvánosan!És egy bolond 100-at csinál!
2010. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
mad world
2010. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Ezen szakadtam XD ... nem tudom, de hogy a hajléktalanok nem normálisak az tény. És ne kezdjetek itt szentbeszédet mondani, mert aki dolgozni akar, az talál munkahelyet, nem egész nap fekszik, és piál.
2010. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

"És ne kezdjetek itt szentbeszédet mondani, mert aki dolgozni akar, az talál munkahelyet, nem egész nap fekszik, és piál."


Láthatóan halvány fogalmad sincs, hogy milyen körülmények vannak ma magyarországon.

2010. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

"Láthatóan halvány fogalmad sincs, hogy milyen körülmények vannak ma magyarországon."


Butaság. Aki akar munkát, az talál is. Én 19 éves pályakezdő vagyok, csak egy szimpla érettségim van, az se valami extra jól sikerült, mégis szereztem munkát.

2010. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
utolsó, hogy szereztél? nekem is kéne:D
2010. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

És mégis ki az aki adna munkát egy csövesnek?????!!!!

Igen te lehet hogy kaptál munkát mert fiatal vagy, van esetleg megfelelő családi háttered, ami szintén nem elhanyagolható.

2010. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne őket szapulni! Lehet 20-30 év múlva ti is csövesek lesztek, s majd a 4-es metrón fogtok zsebhokizni!
2010. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!