Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "szeretnek" engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "szeretnek" engem annyira az alkoholisták és a hajléktalanok?

Figyelt kérdés

Illetve az értelmes tekintetű jómunkáslegények? :S

Van valamilyen módszer, amivel távol tudnám őket tartani?


L/18


(Mellékes, rinyálós rész jön:

Az igaz, hogy a külsőm korántsem nevezhető szépnek, de ápolatlan és csökkentett értelmű egyáltalán nem vagyok. :S


A hetero hímneműek undorodnak tőlem, a melegek meg fejvesztve menekülnek.


Ebből kifolyólag sose volt még fiú "barát barátom" sem.


Mielőtt még azzal jönnétek, hogy magasra teszem a mércét, én beérnem egy hasonlóan nem túl jó megjelenésű, de okos és kedves pasival is. :/


(Nem komolyabban belegondolva vicces amit írtam :D) )


2011. ápr. 1. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hú de zavaros...
2011. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Magyarra fordítva: az a probléma, hogy miért nincs pasid?
2011. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A rinyálás előtti rész is? o_O


Csak az alapkérdésre várom a választ, a zárójeles részt egyszerűen csak jól esett kiírni magamból :D

2011. ápr. 1. 23:08
 4/17 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy szeretnek? Beszólogatnak? Ezzel úgysem tudsz mit kezdeni, ha egyszer valaki primitív, akkor primitív. Nem tudod megváltoztatni...
2011. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, a beszólogatást, az utolsó kategória (jómunkás) meg fel akarnak szedni.

Arra lennék kíváncsi, hogy mi alapján pécéznek ki. Először a külsőmre gondoltam, de egy ideje próbálom megfigyelni, hogy kikre tapadnak rá, de úgy vettem észre, hogy egy finom és törékeny nőt ugyanannyi esélyes zaklatnak mint egy bányarémet...

Arra is gondoltam még, hogy talán megérzik, hogy félek tőlük, és emiatt érzik magukat nyeregben, más ötletem nincs... :S

2011. ápr. 1. 23:19
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem elkeseriteni akarlak, de ha ugy gondolod, tenyleg nem vagy szp, akkor nyilvan azert probalkoznak be, mert elerhetonek gondolnak.

Mellesleg nem szep parhuzamot vonni a szakmunkasok es a tudatlansag kozt, mert en ket diplomaval siman megfagynek, ha tonkremenne a kozpontifutes.

Arrol nem is szolva, hogy egy lakatos, otvos (segitsetek ki, aki azokat a szep kovacsoltvas kapukat csinalja) hulyere is keresheti magat, meg en minimal berert gurizek.

Ha valaki nem tetszik, egyet tehetsz, figyelemre sem meltatod. Mindenkinek szoktak futyulni, vagy felfogod pozitivan, hogy heeee, de jo csaj vagyok, vagy bosszankodsz.

Az meg, hogy nincs baratod, haaaat, egyszer minden diszno megtalalja a karojat, mondta az angol tanarnom. Csak hagyd abba az onsajnalkodast, az nem tul vonzo.

2011. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de engem is mindíg megtalálnak. Én sem tartom magam gyönyörűségnek, de ennek ellenére sok lány közül kiszúrnak, és csak rám tapadnak, és velem kezdenek el "viccesen" beszélgetni, és beszólogatni.

Szerintem megérzik, vagy random választanak ki minket. Viszont megértelek. :)

18/L

2011. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

23:20


"Nem elkeseriteni akarlak, de ha ugy gondolod, tenyleg nem vagy szp, akkor nyilvan azert probalkoznak be, mert elerhetonek gondolnak."

tévedsz, lásd fentebb...


"nem szep parhuzamot vonni a szakmunkasok es a tudatlansag kozt"

nem vontam párhuzamot.


"minden diszno megtalalja a karojat"

Ez egy gyönyörű hasonlat, minimum egy József Attila-díjat érdemel.


(Reál diplomáid vannak? :))

2011. ápr. 1. 23:32
 9/17 A kérdező kommentje:

23:22

Köszönöm az együttérzést! :)

(irónia nélkül)

2011. ápr. 1. 23:33
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem, mindketto human.

Ugye tudod, hogy a szarkasztikus lanyok megkeseredett oreglanykent vegzik?

Szamomra mar nem kerdeses, miert nincs pasid...

2011. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!