Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zuditja valaki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zuditja valaki az erzeseit ennyire a parjara?

Figyelt kérdés
Mondjuk par hete/honapja vannak egyutt, de a csaj egyszeruen nem bir magaval, lepten-nyomon olelegeti a baratjat, csokolgatja, a kezet fogja, bujik hozza, ha mondjuk az autoban ulnek, a jelzolampa pirosra valt, mig varakoznak, a csaj mar rogton odanyom neki egy csokot. Ez normalis, nem tulzas ez?
2015. aug. 7. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Túlzás. Lehet nagyon szerelmes és nem bír magával, de majd változik idővel.
2015. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TallandThin Boy ***** válasza:
Nyugi majd alábbhagy idővel.
2015. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne túlzás? Annyira nem lehet szörnyű elviselnie a másiknak...
2015. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen ez normális.

Ezt hívják szerelemnek. Az lesz az érdekes, ha az alábbhagy akkor mi fog történni, mert tapasztalataim szerint az ilyen nagy lánggal égő szerelem után semmi nem szokott maradni.


Ami nem ilyen intenzív érzésekből indul, az jóval kiegyensúlyozottabb és hosszabb kapcsolatot jelent.

2015. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen 4 eve tartanak ezek az erzesek, de most adodott alkalom arra, hogy legyen koztunk valami.
2015. aug. 7. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hadd vegyem sorba:

"lepten-nyomon olelegeti a baratjat" - én szeretek hozzábújni, nyilvánosság előtt (közlekedési eszközökön) meg a párom "szoktatott" rá, hogy én őt ölelem, ő meg kapaszkodik.

"csokolgatja" - mi is szoktunk piros lámpánál egymás arcára puszit nyomni, a barátom néha a csókig elmélyíti.

"a kezet fogja" - méghozzá minden alkalommal.

Több, mint egy éve együtt vagyunk.


Inkább személyiségfüggő, hogy kinek mi sok egy kapcsolatban, mi pedig túlzás, elvégre egy kapcsolat nem mindeninél ugyanolyan.

2015. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfi oldalról nagyon is tetszene!


24/F

2015. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen személyiségfüggő, hogy kinek mi a sok. Barátomnak is, nekem is nagyon fontos a testi kontaktus, ha együtt vagyunk, gyakorlatilag folyamatosan egymáshoz érünk. Rendszeres az ölelés, a szájrapuszi, a kézfogás. Mármint nyilvános helyen... ha meg senki nem lát akkor aztán... :D
2015. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Személytől függ. Hét éve élünk együtt és még mindig ezt csináljuk az elejétől fogva. Csak mi nyilvánosság előtt kicsit visszafogottabbak vagyunk.
2015. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk együtt és még mindig ezt csináljuk kölcsönösen. Sőt becézgetjük is egymást, sőt simogatni is szoktuk egymást (akár intim helyen is pl. kocsiban vezetés közben, liftben is mindig egymásnak esünk, ameddig leér stb). Aludni is szorosan kifliben szoktunk, egymást átkarolva. Nekünk tök jó így, szerintem az a gáz, ha ez egyik felet zavarja, a másiknak meg igénye lenne rá.
2015. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!