Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem akarok beleszeretni valakibe, de már nagyon közel állok hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik külsőre, belsőre egyaránt, de félek egy korábbi csalódás miatt nagyon, meg attól is, hogy elijeszteném a túlzott ragaszkodással, féltékenykedéssel. Nem tudom, hogy ő mit érez, most épp gólyatáborban van, és már ez is idegesít. Nem tudom, hogy ez szerelem-e már, vagy még megállítható a folyamat... Nem akarok megint én lenni az, akivel szakítanak. :/ l/19
2015. aug. 7. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz bele, megkíméled magad egy esetleges (!) csalódástól, de attól is, hogy jól alakuljon, és boldog legyél. Minden kapcsolat kockázattal jár. Ez tény. Viszont kockázat nélkül siker sincs.
2015. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak már eleve rosszul kezded, ha még semmi és már féltékenykedsz. Ezt nem bírja el egy normális kapcsolat sem. Próbáld valahogy ezt leküzdeni, mert tönkre fogja tenni a kapcsolataidat.
2015. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!