Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még a kezdeti stádiumban vagyok, de nem akarok beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Tehát már van egy elég erős fizikai vonzalom, és a személyisége is bejön a fiúnak, de még nem szerelem, és nem is akarok az lenni, mert félek egy korábbi csalódás miatt. Emellett túlságosan ragaszkodó is vagyok, de tudom, hogy azzal csak elijeszteni lehet azt, akit szeretünk. Mit csináljak, hogy kiverjem a fejemből? Az a baj, hogy sokszor keres engem, de nem tudom, hogy mit érez. :/
2015. aug. 6. 12:43
 1/4 anonim válasza:
Aahh ugyan ez a peoblémám.. Csak nekem a fiut mindenki ellenzi..mert nagy nőcsábász volt..
2015. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ülj vissza a lóra, miért mondasz nemet az esetleges hosszabb boldogsága egy előző (független) eseménytől. A két kapcsolatnak semmi köze egymáshoz.

Vagy ha friss még az a csalódás, akkor mond meg neki, hogy neked idő kell, és keresd akkor amikor már feldolgoztad a csalódást.

2015. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én a másik oldalról voltam benne egy kapcsolatban. A mai napig tudom, hogy nagyon erős a fizikai vonzalma irántam, szeret mint embert, és hiányzom neki.De! Én bele szerettem. Ő meg mindig ha közelebb kerültünk egymásoz lépett egyet hátra.Ebből elegem lett. És most ez miatt én is szenvedek, hogy beleszerettem, és ő képtelen közelebb kerülni.Az ilyen viselkedés nem korrekt. Ha félsz a csalódástól maradj egyedül. Mert úgy korrekt bele menni egy kapcsolatban, hogy megpróbálod 100-ban oda adni magad a másiknak.Szívvel lélekkel.
2015. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a kapcsolatot. Ennyi. A ragaszkodás meg van, akinek bejön!
2015. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!