Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaróak a növekedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaróak a növekedési csíkok?

Figyelt kérdés

Akár a fehérek, akár a pirosasak.

[link]

Pl. így.



2015. aug. 7. 23:50
1 2
 1/14 Blade Bone ***** válasza:
4%
Hozzád tartozik, el kell fogadni. De lehet az edzés segít ezen valamelyest, nem tudom.
2015. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a muffon kívül semmi nem tűnik fel.
2015. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez semmiség. Ettől még állna a ceruza rendesen. :D
2015. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyítóval megtalálom mire gondolsz. Ha látnál engem, nem izgulnál ezek miatt. Rajtam több a csík, mint az ép felület.
2015. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sokszor leírtam már, de engem konkrétan begerjesztenek a női bőrhibák. Itt egy kép: [link] Aki azt mondja erre a kicsit striás, kicsit narancsbőrös női lökhárítóra és futóműre, hogy rusnya, az valószínűleg homokos.
2015. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5: ez a nő csodálatos. Jesszus, imádom az ilyen kis narancsbőrt, sriát. Wow.
2015. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Interferencia ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5.: Én pont így nézek ki, és utálom. Minden nap keményen edzek, a forma alakul, büszke is vagyok, de a bőröm... Hát az ugyanilyen rusnya. Emiatt nem merek strandra se menni. Most meg valaki azt írja hogy ez szép???
2015. aug. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Barátomnak vannak ilyenek, de sokkal dúrvább, és több helyen, engem nem zavar.
2015. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondoljak, de kezdem azt hinni, hogy jobban zavar engem, mint a férfiakat.

:D

Máson nem zavar, páromon sem, magamon igen.

2015. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!