Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egészséges libidójú nagypap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egészséges libidójú nagypapa korú férfiak mennyire bevállalósak?

Figyelt kérdés

38 vagyok. Szeretnék egyszer ágyba bújni egy apám korúval. Csak úgy...

Nem vagyok bombanő, átlagnál magasabb vagyok, szülések nyomai megvannak, nem vagyok tinilányosan csupi, nem tangázom,semmi extra...

Tudom vicces...de egyszer élünk...



2015. aug. 8. 01:13
1 2 3 4 5
 1/42 Interferencia ***** válasza:
100%

Nagyon.


67/F

2015. aug. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes gondolat :D
2015. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm egy 60 éves pasival él, ő 40,5 ée élnek együtt. Azt mondja,ezerszer jobb vele az ágyban,mint korábban a 30-as férjével volt. :)))
2015. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
75%

Az egyik legjobb baratom 63 eves en 33 vagyok es csak baratok kb 20 eve. Nos az o szexualitasa addig terjed h szereti ha le..opjak ami eleg vicces, nem igazan ertem, h miert ilyen de mar problemai vannak a szexel.


Egyebkent rengeteg no felkinalkozik neki mert milliomos,mde ezen utana mindig jokat rohogunk es kibeszeljuk oket es komolyan neha nem hiszem el h penzert nok mire nem kepesek, leven ugyan imadom a baratomat de hat ize....nem valami jokepu:-)

2015. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Úgy gondolnám hogy egy idősebb korosztályból való férfi jobban képes a nőt nőnek nézni. Nem a "megcsinált" dolgok mérvadó neki, tudja mi a jó a nőnek-és magának, nem a felnőttfilmekből, társadalmi sémákból ellesett sémák szerint áll hozzá a nőhöz úgy az ágyban mint az élet többi területén. REmélhetőleg rájött már mit kezd az életével,megvan a maga kialakított élete, stb...

Nagyon szét vagyok csúszva... keresem a helyem a világban. Nehezen tudom elképzelni hogy bárkim legyen, a gyerekeim, a megélhetésem biztosítása most az első, de basszus nem vagyok én se fából...viszont akárkivel így se gabalyodnék össze... a korosztályomban a szóba jöhető rétegnek szerintem sok vagyok, akik bevállalnának az ugyanúgy szét van hullva mint én és alapjáraton be se jön... Vallom (tapasztalatból) hogy mindenki olyan az ágyban amilyen az élet többi területén...

2015. aug. 8. 12:37
 6/42 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Azért amiket az első bekezdésben leírtál, jó esetben már egy veled korabeli férfira is igazak.

2015. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Jó esetben...

sajna az én esetemben nem találkoztam ilyennel...

2015. aug. 8. 22:53
 8/42 anonim ***** válasza:

Tetszik a megközelítésed kérdező.

Mostanában valahogy felértékelődtek az idősebb pasik. Nem tudom, hogy ez az ő érdemük, vagy inkább a 30-as korosztálybeli pasik szégyene, de tény, hogy ezek az 50-60-asok több biztonságot, odafigyelést, gyengédséget nyújtanak alapból... Szándékosan nem írtam anyagiakat, mert nem minden idősebb milliomos, de emberileg nagyon értékes. Az én kedvesem sem milliomos, de hatalmas elme, és frenetikus a humora. Ők még a hippi-korban szocializálódtak, s ez kellő lazaságot és szabad lelkületet biztosít nekik. És iszonyú jól tudnak bulizni...:)

2015. aug. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
És az a megközelítés, hogy "apád lehetne" alapból igaz, csak semmi jelentősége, és értelme nincs!
2015. aug. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

#8!

A tinilányok pont ugyanezt szokták írni, csak a számokat csökkentsd 10-15-tel kb.

2015. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!