Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzanak a nagyon duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak a nagyon duci lányok, ha TUDOM, hogy ez nem egészséges nekik?

Figyelt kérdés

A ducibb lányok jönnek be a legjobban. Nem a kicsit teltebbről beszélek, hanem a kifejezetten ducibbakról, pl. beszélgettem egy 160 cm/82 kilós lánnyal, és tökéletesnek láttam.


Viszont hiába vágyok erre, ésszel tudom, hogy ez nem egészséges nekik, ezért nem is mertem párkapcsolatot kezdeni. Azért, mert ha megszeretnék egy lányt, akkor érdekelne az egészsége, és segíteni akarnék neki, hogy fogyjon...


Úgyhogy átlagos/kicsit teltebb barátnőim voltak eddig, és semmi gond nem volt, csak nem értem, miért vágyom sokszor a duci alkatra, ha tudom, hogy ez nem jó...


19/F


2015. máj. 4. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van valami ilyen dolga, nekem például a félénk fiúk jönnek be akik nem is mernek megszolalni de tudom hogy ez nem jó és próbálok rajta segíteni de még is ők jönnek be :D. Szerintem amúgy ha duci valaki az nem feltétlenül egészségtelen, ne akarj ezen változtatni mert úgysem tudsz ilyen vagy és kész...
2015. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik. Egyébként pedig attól, hogy valaki duci, törekedhet az egészséges életmódra ugyanúgy, ahogy egy vékony lány is lehet rettentő egészségtelen.

Nem kifogás, de én mindig duci voltam, anyukám is, rengeteg kövér van a családomban és én is az lettem. Ennek ellenére mindig sportoltam valamit és igyekszem helyesen táplálkozni. Valószínűleg nagyon lassú az anyagcserém, meg kiskoromban túl is etettek, ezért lettem ilyen. Ha odafigyelek nagyon, akkor elkezdek fogyni, de egy idő után sajnos megáll a dolog. Hát, ez van. Ettől függetlenül igyekszem minél egészségesebben élni és vagyok olyan sportos, mint a vékony ismerőseim (értsd: simán elmegyek kempingezős-túrázós-tizen kilométereket megtevős, hegymászós táborokba stb. és simán bírom a tempót).

2015. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 175 cm vagyok és emellé 99 kg...

Egészségesen táplálkozok, naponta futok 5-6 km-t. Viszont borzasztóan lassú az anyagcserém, ha megszakadok se tudok fogyni. Az orvos sem tud erre mit mondani, max annyit hogy ezt leszámítva makk egészséges vagyok. 😊

Kinek milyen lapokat osztottak...

17L

2015. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!