Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, kezdenetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, kezdenetek olyan ferfival, aki evekig szextarskereson ismerkedett es talalkozott onnan nokkel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha mar komoly kapcsolatot keres?
2015. aug. 8. 12:30
 3/12 picurka Ági ***** válasza:
Én nem kezdenék ilyen férfival, aki ennyire szerencsétlen a nők terén, max. szex, ha nagyon jól néz ki.
2015. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a férfi keressen magához illő nőt (korban, múltban) és akkor nem gond, feltéve, ha mindketten képesek a komoly kapcsolatra. (Kapcsolat terén tapasztalatlan férfival én biztos nem tudnék kijönni, kellenek azok a hibák egy sor kapcsolatban, amikből tanul az ember, neki ez kimaradt, ha korábban komoly kapcsolata nem volt.)
2015. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy komoly kapcsolata volt, a tobbi csak alkalmi.
2015. aug. 8. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
ezt a dolgot jobb, ha nem osztja meg senkivel, több esélye van, mióta befogom a számat, azóta semmi bajom :D
2015. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Soha! Nem kellenek a selejtesek. Normális ember messzire elkerüli ezeket az oldalakat. Az pedig már a legalja, hogy ha találkozik is onnan nőkkel, ráadásul évekig. Lehet, hogy most komoly kapcsolatot keresel, de nem gondolnám, hogy így bárkinek is kellenél. Előbb kellett volna átgondolni.
2015. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hagyjuk már ezt a hülye szöveget utolsó, bordélyházakként üzemelnek a diszkók manapság, és még ilyenen lennél fennakadva? :DDDDD be kell sz**ni esküszöm :D
2015. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogyan kapcsolódik ehhez a témához a diszkó. Ha valaki az eddigi életéből éveket pazarolt arra, hogy szextárskeresőn ismerkedjen, annak nyilván élőben nem sok esélye van. És a neten is vannak normális társkereső oldalak, ahol nem a szexre megy ki a dolog. Persze az nem lett volna jó neki, hogy ott megismerkedik valakivel, végül úgyis lett volna szex ha összejönnek, inkább a szextárskeresőt választotta. Ez egy szinten van azzal, hogy elmegy krvázni. Az pedig a normális nők szemében elfogadhatatlan dolog.
2015. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

úgy jön ide a téma, h manapság mindenhol kúrnak mint a nyulak, nem kell azt hinni egy szextárskeresőről, h ráírsz vkire, és máris megdughatod. :D Ha ezt hiszed, akkor hol élsz te?? Voltál már ilyenen egyáltalán? Próbáld ki, h ffiként regelsz egy ilyenre, és mikor jön össze egy tali, nem szex!! csak egy tali. :D

Selejtesek járnak oda, ezen meg bef**tam, oda az megy, aki k. jól néz ki fiúk közül, és neki se jön össze a szex. :D Csajok meg kik járnak oda? Vagy fizetősök, vagy szórakozni vágyók. Jaa, h fiatal csaj, aki nem szórakozna ilyen oldalon, arról ne is álmodjon senki. Talán 40 éves kor felett vannak nők, akik már végső elkeseredésükben oda is regelnek, mert nem érnek rá elmenni társaságba, és neten gyorsan szerezni akarnak, NEM szexpartnert többnyire!!!, hanem társat maguk mellé!

Akinek dugni akar csak fiúk közül és van esze az nem megy ilyen oldalra, mert, ha van csaj, akkor is úgy be kell nyalni neki csontig, h legyen egyáltalán tali, h csak csuda. :D A szex pedig egy mission impossible sztem. :D

A diszkó pedig, ha nem írtam volna úgy jön ide, h oda mennek azok, akik csak dugni akarnak főleg, meg kocsmába, és persze ezt könnyen akarják kivitelezni, legalábbis milliószor könnyebben.

Ez a ffi, aki a kérdésben szerepel pedig nem tudom, h hogy csinálta, h nőKKEL talizott, de emelem kalapom, sokkal keményebb dió az, mint hinné sok ember sztem. :) Kivéve, ha anyakomplexusos vki, meg kisgyerekekre bukó nőt talál, amihez nekem nem volt kedvem. :)

2015. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!