Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az exemmel?

Figyelt kérdés
A kislanyom apja allandoan gondoskodik arrol,hogy ne tudjak elszakadni töle.Tudja,hogy tiszta szivböl szeretem,ezert allandoan jelentkezik,"meghodit" aztan meg lelep.Amikor együtt vagyunk,minden szep es jo,utana napokig alig tudok rola valamit,aztan megint itt terem.Egy nagyon szep fiatal lannyal all telefonos kapcsolatban (14 evvel fiatalabb),nagyon messze lakik tölünk,többszaz kilometerre pont a nagymamaja varosaban.Szerelmes dolgokat küldözgetnek egymasnak,közös baratoktol tudom.Ra kerdeztem azt mondja,hogy ö nem gondolja komolyan a lannyal.Nem tudom mit higgyek.Egy csajozos,hütlen pasirol van szo.Allitolag szeret is engem,neha ugy is erzem.Mar nem latok tisztan es nem tudom a kiutat sem ebböl a helyzetböl.Elmenni nem hagy,de a fiatal lany is kell neki.
2015. aug. 8. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

vannak olyan pasik akikben tombol a vadászösztön.

neked kell döntened, ő kell, vagy egy hűséges pasi?

nem fog megváltozni.

2015. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tipikus elveszett, naiv, kisemmizhető nő vagy.

Ahelyett, hogy a sarkadra állnál és beszüntetnéd saját magad hülyítését inkább mindig találsz valami harmatgyenge kapaszkodót amivel szépen megmagyarázhatod magadnak az amúgy megmagyarázhatatlant.


Elmenni nem hagy? Hát nem is fog, neked kell tőle elszakadnod, de függő vagy. Az ilyen nők azok, akiket még ha rommá is ver a "kedvesük" akkor sem tesznek semmit csak ülnek kukán.

2015. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem hagy elmenni? Te nem hagyod magad! Egyszerűen ne dőlj be neki, keress egy normális pasit, és ennyi.
2015. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz,az öszinteseget.Ezt en is tudom,hogy en vagyok a gyenge,a szerelem az egy rohadt erös dolog,.Tehat,en egyaltalan nem keresem,nem hivom ö jön.Szazszor mondtam,hogy maradjunk baratok a kislany miatt,erre ö jön azzal,hogy szeret.
2015. aug. 8. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
gyenge jellem mellett téged találunk kérdező
2015. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Roppant buta vagy kislany! Ezt az egeszet Te akarod, az exed csak el a lehetoseggel. Ne nyafogj, Te valojaban igy szereted.
2015. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék, ha az exem ilyen következetlen volna, hogy neveled te a kislányt?

A szerelmes tini énedet fel tudom fogni, de egy anyától valahogy többet vár a férfiember is.

2015. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!