Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat? Esetleg tapasztalat? (szado-mazo)

Figyelt kérdés

Két szóval is megfogalmazhatnám, szadista-mazochista, viszont ez nem fedné le az egész sztorit, és így konkrétan nem is igaz. Nem a szexualitáson van a hangsúly, hanem az általános viselkedésen, a személyiségeken, minden, ami ezekből a szavakból adódik, és az általános együttélésre vonatozik.


A férfi egy irányító, vezető típus, független, nagy határozottsággal és akaraterővel. Elég erőszakos az élet minden területén, megszerzi, amit akar. Simán földbe tipor másokat bűntudat nélkül.


A lány pont az ellentéte, elesett, határozatlan, lelkiismeretes, érzékeny, ragaszkodó.


Elég erős a vonzalom kettejük között, a férfi arra vágyik, hogy valakit védelmezhessen, irányíthasson, stb, míg a lány arra, hogy vezessék, vigyázzanak rá, stb., plusz az ágyban nagyon jól kiegészítik egymást.


Viszont vannak problémák, amik felvetődnek.


1) a lány túlságosan feladja a saját akaratát azért, hogy a férfinek a kedvében járhasson

2) a férfi nem tudja viszonozni a kedvességet amit a lány elvárna

3) a lány ragaszkodásával korlátozza a férfit, aki bizonyos szinten független, így igazából mindketten szenvednek


Szerintetek ezekre a problémákra van valami megoldás kettejüknek? Nektek mi a véleményetek? Működhet?



2015. aug. 8. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy érted hogy a lány "korlátozza a férfit "?
2015. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy a lány az átlagnál több foglalkozást/szeretet igényel a személyisége miatt, mert jobban függ másoktól, tehát elvárja, hogy a férfi előtérbe helyezze őt sok mindennel szemben, még ha az fontos dolog is.
2015. aug. 8. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:

ja értem...

de ti most együtt éltek vagy csak tervezitek, hogy együtt lesztek.

Mert szerintem működhet, de majd idővel úgyis kiderül.

2015. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk, de nem élünk együtt, még. Majd nemsokára.
2015. aug. 8. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy érted hogy a lány túlságosan feladja önmagát?

Kérhetek hozzá egy példát?

2015. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Például szeretne valamit, akármit, de ha a férfi nem szeretné ugyanazt, akkor ő elfogadja, inkább nem áll ki érte, vagy ha igen, akkor is könnyen lebeszélhető róla, ezért legtöbb esetben a férfi akarata érvényesül.
2015. aug. 8. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó de te ennek csak örülhetnél, nem?
2015. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kölcsönös függőségi viszony és működhet hosszú távon is. Az említett problémáikra együtt,tudatlanul kidolgozzák a játszmáikat és így el lehetnek sokáig. Ám elmúlik x év és( megvannak a gyerekek) a "sovány disznó megszívja magát és rúgkapálni kezd" értsd az önállótlan elesett lány valamivé fejlődik, megerősödik és lázadni fog az áldatlan helyzet miatt..
2015. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, de pár év után úgyis elkezd hiányozni az, hogy valakitől kedvességet, megértést kapj, nem lesz elég az, hogy néha jól megkhm az ágyban. Meg az együttélés során lelepleződnek olyan hibái, amit egy ilyen irányító karaktertől nem várnál, pl. szarosan hagyja maga után a wct, nem mos kezet pisilés után, szívesen fekszik le fogmosás nélkül, széthagyja maga után a szemetet stb., amiből ki fog derülni számodra, hogy az összes ilyen határozott überférfi csak megjátsza magát, veri magát a nagy semmire, arra, hogy van egy fizető állása, miközben semmiben sem vagy nála kevesebb. De, ezt mindenkinek magának kell megszenvedni és levonni a tanulságot, mert egymásnak úgysem hiszünk. Én szerencsére túl vagyok rajta, és olyan férfit találtam, akivel bármit meg lehet beszélni, és tökéletes apja lesz a gyerekeinknek. Lehet hülye humora, és nem kell egy adonisznak lennie, attól még szívesen élném vele az életem a közös családunkban.
2017. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(utóbbi vagyok) ja, és hozzáteszem, mindez szado-mazo hajlamokkal együtt áll úgy, ahogy leírtam.
2017. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!