Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is így van ezzel? Tudatába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel? Tudatában vagyok azzal, hogy valaki külsőre milyen "szintű", de teljesen különböző "pontú" férfiakhoz vonzódik.

Figyelt kérdés

Ha megkérdezik tőlem, hogy ki az évfolyam leghelyesebb férfija, nem kéne sokat gondolkodnom, hogy kit mondjak, és ha pontoznom kéne, akkor 9/10-es lenne, viszont vonzalmat nem érzek iránta, ellenben van olyan fiú, akit 4-5 pontra értékelnék, és mégis el tudnék képzelni vele valamit. Tehát nem lehet olyan listára felosztani, hogy 7-10 pontos srác az a vonzó szint, 4-6 az átlagos, az az alattiak pedig az abszolút felejtős kategória.


Tudom, hogy valaki mennyire rendelkezik előnyös külsővel, de mégsem ez az egyetlen mérvadó tényező, attól még, hogy valaki helyes, nem biztos, hogy lefeküdnék vele.


20/L


2015. aug. 8. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem hát, de ha izmos teste is van a jóképűség mellett akkor simán dugnál vele.
2015. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Izmos gyerek.
2015. aug. 8. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Bizony van ilyen.

Nekem is van egy ffi aki nagyon tetszik és mások 4/10esnek mondják, de nálam egyszerűen nyerő.

Nyami ^^

19/n

2015. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maga az egész pontozás gyerekes és szánalmas....
2015. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose vonzottak a szépfiúk, se az izmosak. Az átlagos pasik tetszenek. Mostani barátom szerintem jóképű, de nem az a "csajok kedvence" típus. Nem is izmos (szerencsére). De nekem ő a number one! :)
2015. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy újabb női blöff, hogy legyen mire hivatkozni, drágaságaim? Oké, pontozgatsz, semmi szánalmas nincs ebben, mi, fаszik is szoktunk sokszor. Na de hogy te ne akarj semmit egy 9-10 pontostól, és gerjedj egy maximum 3-4 pontosra, hát ez bizony maga az egyszer volt, hol nem volt kezdetű történet. A 9-10 pontos férfinak simán széttennéd a lábad, a 9-10 pontos férfi összes létező bogarát el tudnád viselni, a 9-10 pontos férfinak mindent megbocsátanál. A maximum 3-4 pontosnak meg esetleg kipakolod a lelkedet, ő meg lesz olyan kis naiv, hogy beléd zúg, te meg lepattintod egy 9-10 pontosért. Ez meg a valóság! Így szokott ez működni, nem kéne körbehazudozni a fél online világot, a tökömbe nem unjátok még meg ezt a folytonos női önellentmondásba kavarodást.
2015. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát most három és félmilliárd emberre ráhúztál egy sablont, ami alól nincs kivétel. Elég buta és gyűlölettől elvakult ember lehetsz, ha így gondolkozol. De te is csak gondolom azt látod meg, amit akarsz. Ha valami nem a te "statisztikád" támasztja alá, egyszerűen elengeded a füled mellett.
2015. aug. 8. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
A hatossal nem kell foglalkozni ,csak egy szerencsétlen nyomorék aki egésznap itt sír.
2015. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-askával sem kell foglalkozni, egy szerencsétlen nyomorék, aki egész nap fanatikusan figyeli, mikor mit írok, csakhogy beugasson, a másik felhasználónevével meg nyalizik.
2015. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!