Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhiszitek ezt a hipergámia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszitek ezt a hipergámia baromságot?

Figyelt kérdés
Sokat hallok arról, hogy a nők csak olyannal képesek együtt lenni, akik többet keresnek, jobb végzettségűek, jobban néznek ki stb, állandóan ezzel az evolúciós maszlaggal jönnek, mikor a való életben nem ezt látom. Azt elfejtik, hogy az emberek nem teljesen ösztönlények, mert akkor nem lenne szeretet, megértés, elfogadás és a vonzalom se pont a pozíciók milyen jön létre, hanem bármi miatt.
2015. aug. 8. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Vannak emberek akik tényleg ilyenek.De vannak akik nem ilyenek.Érdekes nekem akkor voltak nőim amikor kevesebb lovetám volt.Szal nem tudom.
2015. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Elhiszem ezt a "baromságot". Szinte nap mint nap szembesülök ezekkel a "baromságokkal", amikor betér hozzánk egy újgazdag férfi egy ötfős nőkoszorúban, vagy amikor Facebookon posztolnak a nők a tökéletes férfiról valami szart.
2015. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Elhiszem, hogy az embereket ösztönösség és tudatosság egyaránt irányít, és akikre nagyobb behatással van az ösztön, azok felett az evolúció szabályai diktálnak. De azt is tudom, hogy rengeteg tudatosabb, szocializáltabb nő van.
2015. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem el, sokkal többrétűbb a párválasztás, mint hogy a hipergámiával meg lehessen magyarázni. A kulturális/társadalmi hatások, a múlt szerepe, az egyéni önszemélyiségkép az egész életet áthatja, sokszor felűlírja az ösztönös viselkedést, tudattalanul.
2015. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Ez csak az alacsonyabb önértékelésű nőkre jellemző, akik a férfival próbálják kompenzálni a hiányosságaikat. Egy önmagával elégedett nőnek erre nincs szüksége, hiszen maga is meg tud teremteni mindent, amire szüksége van, és a férfit arra "használja", amire való: társnak.
2015. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
Evolúciós maszlag mindenre gyártható, csak akarni kell.
2015. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez butaság.
2015. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Én nem akarnék magam mellé olyan férfit, aki mindenben jobb nálam és felettem áll! Szerintem az a jó, ha egyenrangúak vagyunk, és nem akarnám, hogy más tartson el.
2015. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8 Persze az a jó, de ha esetleg egy pár dologban alattad van, még változhat a helyzet idővel, ezért nem szabad elsőre ítélni valakit.

Igaz vannak olyanok akiket tényleg az ösztön irányít, de szerencsére azért nem mindenkire jellemző és mindenkit beskatulyázni egy indai kasztrendszerbe, amit ráadásul eléggé elítélek elég nagy butaság.

Nem is beszélve arról, hogy a pénz, végzettség, munkahelyi pozíció társadalom által kreált dolgok, nem ezek határozzák meg az embert, aki ezt nem érti meg arra igazak lehetnek a túlzott ösztönök és nem lehet valami túl intelligens.

2015. aug. 9. 09:34
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Furcsa, hogyha a céges ~7 milliós autóból szállok ki, akkor megnéznek a nők utcán, ha a saját 20 éves swiftemből, akkor még csak le se köpnek.


De tényleg nem a pénz számít nekik....

2015. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!