Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki kedveli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki kedveli a tudálékos nőket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
talán a megélhetési kapcsolatkeresők, v kapcsolattűrők
2015. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Én leszbikus vagyok, és az okos, értelmes nőket szeretem. Csak sajnos kevés van belőlük, így ravaszul kivetettem a hálómat a transzszexuális nőkre is, akik eredetileg fiúnak születtek, és később váltottak nemet. (Na persze azok között is a többség ostoba, és szinte az összes lelkileg roncs; szóval ezzel nem lettem sokkal beljebb.)
2015. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Alapjában senki nem kedveli a tudálékos embereket, de azért lehet velük élni.
2015. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

A tudálékos egy negatív vonás, és azt keverni az okossággal és értelmességgel igen nagy sggfejségre vall.

Általában nem kedvelik, de ha testileg nagyon vonzó, akkor elnézik illetve elengedik a szövegét a fülük mellett, a cél érdekében. Tartós kapcsolatot nem nagyon akarnak velük, mert ahhoz már az kellene, hogy


"Fülembe forró ólmot öntsetek,

Legyek az új, az énekes Vazul,"

2015. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
"Tudálékos nőket"???? Kik azok? És a "tudálékos férfiak"?? A "tudálékos emberek"?? Csak remélni merem, hogy azokra gondolsz, akik - sokszor tapasztalatlanul és félművelten - indokolatlan magabiztossággal kotyognak bele mások életébe, szentenciákat köpködve. a "megmondóember" szerepében tetszelegve? Ez a típus férfiban is, nőben is rettenetesen idegesítő, mert alapvetően primitív. Rájuk gondolsz?
2015. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Biztos, hogy tudálékost akartál mondani?
2015. aug. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
A tudálékos embereket, legyen az nő vagy férfi, senki nem szereti. Az nem egyenlő az okossal.
2015. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom a kérdésnél a piros kezecskét az ide tévedő tudálékosok megtalálták. Mindegyik válasz a kérdésre felel és helytálló.

A tudálékosság egy rossz emberi tulajdonság. Tudálékos lehet egyébként buta ember és okos is. Borbás Marcsi tévés pl. szerintem tudálékossá vált. Pedig szerettem a műsorait, s most is kedvelem. De azt, hogy mindent jobban akar tudni, mint akivel beszélget.

Mi civilek sem lelkesedünk az ilyenek emberekért a mindennapjainkban.

2015. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!