Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elmagyaráznátok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elmagyaráznátok miért jobb ez?

Figyelt kérdés
hogy nem akartok tartós kapcsolatot ( egy lányt aki csak titeket szeret, akkor feküdhettek le vele amikor akartok) hanem inkább futó kalandokba mentek bele
2015. aug. 9. 09:14
 1/6 LazyJones ***** válasza:
81%

Kötetlenség, kevesebb felelősség, nem kell annyira alkalmazkodni, idomulni a másikhoz, változatos, ismeretlen, izgalmas, és a fiatalkor amúgy is aról szól, hogy szerezzünk tapasztalatokat.


Amúgy meg ne általánosíts, én hiába kerestem tartós kapcsolatra barátnőt, az exeim inkább csak a f. sz után mentek.

2015. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt a szabadság miatt, másrészt látjuk, hogy egy házassággal hogyan szívják meg a férfiak, a válás pedig egyenesen K.O. Hát ebből nem kérünk.
2015. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőként is azt mondom,a függetlenségnek számos előnye van,köztük az is,hogy senkinek sem vagy érzelmileg kiszolgáltatva.Persze azért mások folyamatos átbaszása sem egy fair dolog.Lehet ezt úgy is csinálni,hogy szabad vagy,de közben nem is versz át senkit,hanem korrektül az arcába mondod az igazat.Bár én ilyennel még nem igen találkoztam,de biztos ilyen csávó is akad.
2015. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy a GYK-t elnézem, sok fiú bármiféle kapcsolatot akar
2015. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jobb ez, csak egyesek nem akarnak többet, vagy nem képesek rá. Ennyi.

Nekem pl ilyen nem kéne... csak tartós, rendes, komoly szándékkal.


24/F

2015. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jobb. En magambol kiindulva tobb csalodas utan, hogy ez igy a legkonnyebb. Mindent beleadtam, szerettem a multbeli tarsaimat. Mig ok? Csak eldobtak mint egy mar ertektelen valamit. Igy mi ertelme van komolyan gondolni, hogy allandoan fajjon? Nem, a futokalandokban van izgalom, tuz, szuksegletek kielegulnek. Kar hogy ehhez meg kellenek adottsagok.
2015. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!