Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják ezt a legtöbbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt a legtöbben? 22L

Figyelt kérdés

Ha egy fiú/lány panaszkodik, egy bizonyos személynek "sírja" el a bánatát, miért lenne attól az a személy lelki szemetesláda?


Mitől lesz az valaki?


Van pár srác ismerősöm/barátom, akikkel bármiről beszélek.


Az egyiknek van bnője, de nem nagyon becsülik meg semm otthon, se pedig a bnője. Mármint a srácnak számít a szóbeli elismerés, amit javában tőlem kap meg. A barátságunk szimpátiára és vonzalomra épült. Szinte mindent megoszt velem, de ő is kérdez mindig mindenről, meg mondja, hogy bármikor, bármiről dumálhatok vele. És ide nem csupán a sérelmek tartoznak. Nem csak kispárna hatás.


Mennyire normális, ha tőlem kapja meg és igényli ezeket a dolgokat? Tehát a bensőséges kapcsolatot?


Lelkitárs? Vagy kik vagyunk egymás számára?


2015. aug. 9. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha mindketten egymás lelki szemetesládái vagytok, akkor oké, ha csak az egyik fél az, az cumi.
2015. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első rátapintott a lényegre, akkor szokás ezt használni ha csak egyoldalú a dolog, és a másik fél nem viszonozza ezt neked, akkor te vagy az ő lelki szemetesládája.
2015. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm ilyen, így nálunk nem merül fel semmi zavaró dolog. Én nem vagyok híve az ilyen barátságféléknek, a társam legyen a legjobb barátom,és ő az enyém. Igenis legyen olyan mély bizalom köztünk, hogy bármit megoszthassunk. Engem zavarna, hogy minek vonjak be egy harmadikat. Ezzel megaláznám azt,akivel együtt élek.
2015. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy egymás bizalmasai vagyunk. Egy lelki szemetesláda=veled osztom meg minden gondom, bajom. De ha mindent megosztunk egymással, munka, élet, szexualitás, bármi, az egy teljesen más fogalom.
2015. aug. 9. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát vonzalom és bensőséges viszony is van köztetek. Alapesetben ezt úgy hívják, "párkapcsolat", a kérdés inkább az, hogy nálatok miért nem. Illeve miért tengődik a srác valaki más melett, ha tőled kapja meg, amire érzelmileg szüksége van?
2015. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: engem férfiként zavarna. Mert nyilván segíteni szeretnék, de valószínűleg olyan lelki dolgok vannak, amikre az igazi segítséget a társ tudja megadni. Sokszor tapasztaltam, hogy bizonyos zavaros helyzeteket 1 perc alatt lehetne tisztázni, ha meg lehetne mondani az illetőnek, és venné a lapot.

Ehhez képest egy lány a bizalmába fogad, és beavat a lelki dolgaiba, az inkább teher. Én legalábbis ösztönösen nyugtatnám, vigasztalnam, önbizalmat öntenék bele, és megpróbálnám összeszedni. Ezt a társammal, illetve őérte biztosan megtenném. De tartok attól, hogy egy ilyen helyzetben zavaros dolgok lehetnek. Van egy kolléganőmmel hasonló helyzet, de egyikünk sem akar a másikra tenni ilyen dolgokat, így jobb is. Pedig szeretek segíteni amúgy, de ezek inkább kényszermegoldások.

A kifejezés zavar amúgy, vagy maga a helyzet?

2015. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar. Csak olyan fura, hogy olyan apró, jelentéktelen dolgoknak is úgy örül, mintha nobel díjjal jutalmaztam volna.


Pl.: ha azt mondom, hogy aranyos vagy, hihetelen jól esik neki. Pedig csak egy átlagos jelző.


Ha meg mást, pl. a munkájával kapcsolatban megmutat dolgokat és megdicsérem, oda-vissza lesz.


Nekem semmibe sem kerül, és tényleg okkal dicsérem. Szerintem fontos mások megbecsülése.


Ez neki tuning...

2015. aug. 9. 15:34
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 Kérdeztem, hogy mi a gond, miért nem szakít, de kitért és adott egy semleges választ. Mintha ez számára, mármint maga a kapcsolat becsületbeli ügy lenne.
2015. aug. 9. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom neked meg azért jól esik az,hogy segitesz. :) jó lehet látni a sikerélményt. Ettől még senki nem szemetesláda. Az is kérdés, hogy neked tud-e ő is ilyen támogatást adni.
2015. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jólesik, persze. :) Csak nekem ő több, mint barát /amit ő nem tud/, így olykor felüt bennem, hogy ha olyan hiányosságot vannak a kapcsolatában, velem meg úgy kijön, akkor... De ezekről csak az én fejemben esik szó. :)
2015. aug. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!