Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudat alatt emósnak lenni?...

Tudat alatt emósnak lenni? Rólam a legtöbben azt gondolják "emós" vagyok. Persze vannak problémáim, néha be is depizek, vagy elvonulok.

Figyelt kérdés
Szanaszéjjel van vágva a lábam, meg a karom, a legrégebbi heg kb 3 éves.. elfésült hosszúfrufrum van, és balerina cipőt hordok. Na nem mintha magamra erőltetnék bármit is, és még csak nem is divatörület ez bennem, a vágásoknak mélyebb okai vannak.. Sőt, szerintem ez az egész.. a legnagyobb baromság amiről valaha hallottam! Az emocionális érzelmeset jelent, érzelgős, romantikus emberek mindig is voltak, nem értem ki találta azt ki hogy az "érzelmesek", feltétlenül depressziós alakok. Az öltözködési stílust meg a rockabally már vagy 40 éve kitalálta.:) Az önrombolás miatt pedig nem szabad kerülni, vagy csúfolni senkit, vagy ha depis! Nem hordok halálfejeset, és rühellem azokat a szokásos pozerkedős fotókat, amikben mélyen föl kell nézni, meg húzni a szádat. Lehet hogy az is baj, hogy már nem takargatom a testemet..mert egyszerűen nem érdekel! De ha lehetne, se tüntetném el a vágásokat.. Az az egyetlen ami a testemen van, és legalább az enyém..Csakis az enyém.. Regényt írhatnék róla, de nem fogok. Soha nem terveztem hogy emós legyek.
2009. ápr. 21. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Én leírom a véleményemet.Kérlek ne sértődj meg.

Nincsen smemi bajom az önpusztítással,amig az ember valóban cska önmagát károsítja vele. Nagyon sok nálad fiatalabb gyerek van,aki köszönhetően a nagy emó mániának,amúgy is fogékonyak a vagdosásra.. na most én neten olyan képeket szoktam ltáni,szinte büszkén tezsik vel magukról,az undoritó,több száz vágásból vérző sebeikről az emberek.. Én biztos elszégyellném magam,ha nem takarnám el. Mellesleg ahogyan olvasom,te nem is szeretnél ezen változtatni,nem akarsz meggyógyulni,pedig írtad is,hogy nálad ez nem egy hóbort..akkor viszont súlyos betegség. Összefoglalva,én örülnék neki ha pl a tinédzse rlányom kerülné azokat,akik össze vissza vannak vagdosva. Csúfolódni nem kell senkin,ez tény.

Szerintem kezeltesd magad,hogy érdekeljen a saját tested (és lelked) épsége.

2009. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Van egy mondás: "Remember, kids: it's *down the road*, not *across the street*."


Vagyis, ha esetleg nem tudsz angolul: "Ne feledjétek, gyerekek: *végig kell menni az úton*, nem pedig *át rajta*."


Érted?


Nem? Akkor segítek: a keresztbe vagdosással nem lehet elérni a kívánt célt. Hosszában kell vágni, úgy szinte biztos az eredmény.


De ha nem a halál a cél, akkor ne azzal próbáld bizonyítani magadnak, hogy legalább egyvalamit még te uralsz ezen a világon, hogy vagdosod magad, hanem azzal, hogy megkeresed a gondjaid okát, és orvosolod őket.

2009. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Téged, meg a hozzád hasonlókat agyhelyen kéne verni egy szívlapáttal..
2009. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

14:32 - elmondom az okát.

El van kényeztetve.

2009. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
emós?:DDD olyan nincs hogy emós...azt a pózerek használják :DD
2009. aug. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!