Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy aki sportol, az izmos?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Vagy a szokásos "mivel én is sportolok, elvárhatom, hogy izmos legyen" szöveg. De van aki hiába sportol keményen, nem izmos. És annak esélyt sem adnak. Pedig azt is hangoztatják, hogy az egészség miatt fontos és hogy tudjanak együtt sportolni. Ennek ellenérs csakvaz izmot nézik, aki nem izmos az nem is sportol szerintük.


2015. aug. 9. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez főképp a médiának köszönhető. Azt hiszik az emberek hogy reklámokban szereplő modell bárkiből lehet, pedig ez egyáltalán nem így van.
2015. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
magasvékony nai rinyálását olvashattuk
2015. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert idióták.
2015. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nincsenek tisztában a sport definíciójával.

Valóban nem lesz minden sporttól izmos az ember pl. sakk.

2015. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Konditól sem mindenki...
2015. aug. 9. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

sakk :D

nekem nem tetszik az izmos test

mégis mi a fenét érdekel téged mások hülyesége?

engem is bacctatnak ezzel-azzal,de csak olyanon változtatok ami engem zavar

2015. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért ez nem igaz magasvékony
2015. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%

Ez vicces ez a kérdés :D

Magyarul a férfi legyen férfias (izmos), a nő meg legyen nőies (dagadt) :DDD Micsoda logika!

Mázli, hogy nekem nincsenek ilyen elvárásaim. Pedig én rengeteget edzek, amatőr szinten testépítek, de ezt a máiktól nem várom el. Csak ne legyen 120 kiló, punnyadós, lusta disznó.

Ugyanúgy megtetszik néha egy-egy jó humorú, magabiztos pasi sörhassal, mint máskor egy két méteres, vékony, szemüveges "okos" típusú srác :)

Ne aggódj az ilyen okos nők miatt, fogsz találni olyat, akinek tetszel :) A magabiztosság és a kisugárzás a legfontosabb, bármilyen elcsépelten is hangzik.

23/L

2015. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!