Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszik el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az emberek, hogy én nem vágyok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mi ezen olyan hihetetlen?
2015. júl. 11. 18:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Én elhiszem, hogy tudatosan nem vágysz.

De az ember alapvető igénye az intimitás, tehát ha nem vágysz kapcsolatra, annak olyan tudattalan oka van, amivel valószínűleg te magad sem vagy tisztában. Tehát nem szabad döntés, hanem egy előre megírt program irányít.

2015. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Én elhiszem. De van egy olyan érzésem, hogy te magad nem hiszed, azért bizonygatod.
2015. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

az emberek semmit nem hisznek el mert magukból indulnak ki

és ők nem tudnának boldogok lenni így.


pl én azt mondom szeretem a sötét, rossz ,szörnyű,kegyetlen dolgokat az élet rosszabb sötétebb oldalát,a durva dolgokat a brutalitást.


és jönnek h csak biztos magányos vagy vagy szomorú azért,és nem lehetsz boldog amúgy se :( :,(


nem b+ csak élvezem!

2015. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Igazándiból miért is fontos, hogy szerinted az emberek mit gondolnak, hisznek? :)
2015. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem érdekel a véleményük és nem bizonygatok semmit. de elég idegesítő mikor állandóan ezzel csesztetnek. sajnos nem tehetem meg, hogy mindenkit elküldjek a francba azzal, hogy semmi köze hozzá. leszállni a témáról viszont nem képesek.
2015. júl. 11. 18:18
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

#1-es

Magadból indulsz ki és te lehetsz az aki állandóan azt bizonygatja itt a gyik-en, hogy az ember alapvető igénye az intimitás. Azért mert neked az, el sem tudod képzelni, hogy más jól megvan enélkül.

2015. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%

Az ember társas lény. Mindegyik. Kivétel nélkül.


Ezért.

2015. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

# 6: én azt állítom, hogy ha valaki NEM vágyik intimitásra, annak OKA van.

Mint ahogy például vannak emberek, akik elutasítanának egy ingyenes karibi álomutazást azért, mert félnek a repüléstől.

2015. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én elhiszem és elfogadom,mert már én sem.Hogy miért,azt én tudom.
2015. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Figyeljél "kérdező".


Tudod, az a zöld, meg az a piros kezecske a hasznosságot kérdi tőled, nem azt, hogy neked tetszik-e a válasz, vagy sem.

2015. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!