Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, most akkor vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, most akkor vége van? Vagy mégis most mi van?

Figyelt kérdés

Van -volt egy pasim ő elvállalt egy munkát külföldön.

Eleinte még szinte mindennap hívott. Kb egy hónapja hívott utoljára,azt mondta,hogy " megkapta a munkát,foglak még hívni,és ,hogy azt csinálok amit akarok".

Azóta sem hívott ,le sem sz.r.

Most akkor szakított?

Vagy most mi van?

Nem értem.

Szerintetek?

Komolyakat,köszi!



2015. aug. 9. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár nem a leggerincesebb módon közölte, de valószínű hogy vége a dolognak... Szerintem kérdezz rá, biztos ami biztos.
2015. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk leszarom mostmár ,hogy mit csinál.

Csak rohadtul fáj,hogy annyit sem mondott ,hogy vége te hülye.

Amúgy is már megcsaltam szóval ennyi.

2015. aug. 9. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt? Nem egyeztetek meg semmiben mielőtt elment pl hogy egy bizonyos időn belül utána utazol vagy hogy ő milyen gyakran látogat meg?
2015. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem semmit nem mondott csak annyit amennyit leírtam. Kb 1és fél éve voltunk együtt.
2015. aug. 9. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már neked sem "ér sokat" ez a kapcsolat, akkor lehet az a legjobb ha szakítasz vele, főleg ha történt megcsalás is. Nincs értelme kikészíteni magatokat ha mindkettőtök számára a másik már csak teher.
2015. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én fel nem hívom az fix. Ő sem hív ki tudja hova ment azt is eltudom képzelni ,hogy valami nőhöz ment.
2015. aug. 9. 19:33
 7/8 anonim válasza:
Vége. Gyere át, megvígasztallak :)
2015. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már kitetted egyszer a kérdést.

Válaszom változatlan: írj rá, h részedről vége a kapcsolatnak. Utána már szabadon cselekedhetsz.

2015. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!