Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ekkora pechem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora pechem a férfiakkal?

Figyelt kérdés
Csak ígérgetni tud mind. Még az összeköltözésig se jutottam egyel sem. Nem hogy még tovább, másokat el is vesznek. Pedig nem vagyok egy hárpia. Nem mintha minden vágyam lenne a házasság, sőt, nem érdekel, csak egyszerűen miért nem tartok én sehol? Hol a hiba? Vagy olyan férfiakat fogok ki? Aztán ha szakítunk mégis mind keres engem. Nem értem, miért nem akkor értékelnek, tesznek a kapcsolatért, mikor ott vagyok? Szeretnék egy rendes kapcsolatot, amiben értékeljük egymást, a másik vágyait.
2015. aug. 9. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Abból, hogy legalább kapcsolatot tudsz valakivel kialakítani, akármi lehet. Ezzel már tartasz valahol, nem?
2015. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert ahelyett, hogy magadba szállnál itt panaszkodsz és vadidegenektől várod a választ olyanra amire fizikai képtelenség hasznosat írni ennyi alapján.
2015. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban magamat vizsgálnám meg a helyedben, de alaposan. Utána átértékelném a dolgokat, és levonnám a következtetéseket. Lehet, veled van baj, amiről te nem tudsz, de az is lehet, hogy eddig egész egyszerűen csak nem hozzád valókkal találkoztál.
2015. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szep vagy! Szeretlek. Hozzam jossz felesegul? (es egy halk mosoly)
2015. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 9. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Épp a napokban akartam kiírni egy hasonló kérdést. Én egy valódi kapcsolatig sem vagyok képes eljutni, noha nagyon sok pozitív visszajelzést kapok magammal kapcsolatban külső-belső szempontból egyaránt. Mindig nagyon szenvedtem ezektől az ellentétektől.


Mostanság kezdek rájönni arra, hogy valószínűleg nem a megfelelő embernek szentelek figyelmet. Ebben nagy segítségemre volt egy film, ami egy - mondjuk ki - nyomorék költő életútját mutatta be. Én pedig, bár nem kifejezetten rajongtam érte ezidáig, majdnemhogy olyan érzésekkel telítődtem, mint amikor valaki felkeltette az érdeklődésemet, olyan "jaj, de megölelném". Nem tudom, hogy ez szánalom-e, vagy éppen szeretem a megmentőt játszani, de úgy gondolom, az ilyen embereknél senki nem érdemli meg jobban a szeretetemet, hogy egy ilyen embernek lehet a leginkább rám szüksége.


Aztán persze kiderül, hogy nincs, mert mondjuk pont a kapcsolatoktól retteg. És hiába mondja el nekem szépen, hogy nem akar tőlem semmi többet, fel nem tudom fogni ép ésszel, hogy miért, amikor egyrészt mások nem győznek udvarolni, másrészt pedig időnként ő is a mérhetetlen csodálatát fejezi ki irányomba.


Valaki tehát hazudik, így pedig képtelen vagyok bárkiben is megbízni.


Én tehát általában az ilyen csöndes, köznyelvben csak pszichopatának csúfoltakhoz vonzódom általában. Aki nem ilyen, az vagy tahónak tűnik, vagy eszméletlenül ostoba.


Nővel is volt már kapcsolatom egyébként, az egészen jól működött, leszámítva néhány rutintalanságtól származó hibát, amit vétettem, meg egy hiányzó hímtagot, mert hát senki nem hagyta szó nélkül.


Kíváncsi lennék, hogy nekem vannak-e túl nagy elvárásaim, esetleg valamely bennem rejlő hiányosságot vetítek-e ki a másikra, vagy a korábbi rossz tapasztalatok, a határozott, erős apa képének majdnemhogy teljes hiánya okozza-e ezt a nagy dilemmát.


Idővel biztosan rájövök, mint sok minden másra is. Szerencsére házasodni még ráérek egy kicsit. Azt bánom csak, hogy ennyi, valamilyen szempontból fantasztikus embertől kellett megválnom, mindegy is, hogy milyen módon. Jó dolog a másik szemszögéből is megvizsgálni a világot.

2015. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek tudat alatti oka van. Valami gyerekkori sérelem miatt az agyad úgy programoz, hogy kerüld a felelősségteljes férfiakat. Ezt terápiával ki lehet kezelni. Ez ugyanolyan, mint amikor egy nő folyton rossz kapcsolatokban van benne, majd jön egy jó férfi, és nem tudja értékelni, akárhogy is akarná. Mert az agyába rosszul vannak bevésődve az élmények. Szakember segíthet neked kideríteni, miért van ez. De ne feledd el, valami előnyöd mégis csak van ebből, hiszen az agy nem választ úgy soha semmit, hogy csakis hátrányod legyen belőle. Na mindegy, menj el szakihoz. De ne ilyen kamu emberhez.
2015. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!