Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiuk. Valóban ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiuk. Valóban ekkora az ínség?

Figyelt kérdés

Egy nő nem tudja olyan rossznak, csúnyának leírni magát, hogy ne legyenek azonnal jelentkezők:

Nekem így is jó leszel!

Ez komoly?



2015. júl. 6. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, mert az interneten vagyunk
2015. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja ez a net :)
2015. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs csúnya nő, csak kevés pia.

Ezt tartja a mondás, de azért vannak kivételek.

Azért nekem nem mindegy milyen a lány és nem csak külsőre.

Egy ember leírhatja magát bárhogy, a másik fél láthatja őt másként is.

Van nagyon sok önértékelés zavaros lány aki csúnyának mondja magát közben meg egyáltalán nem csúnya, max. átlagos.

Hogy egy magát leíró lányra miért megy rá a sok kan, ez már más kérdés.

Dugni akar? Nem talált magának senkit és lejjebb adja az igényeit? Valóban mindegy neki, csak nem a saját keze oldja mindig a feszültségét? Bármi lehet.

Ahány fiú, annyiféle magyarázat.

2015. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Engem mindig is különcnek tartotak, mert áltlaában figyelmen kivül hagyom az ugynevezett modellalkatú lányokat. Nekem nem tetszik, irritál az a "kínosan" preciz test ami nekik van... Szánalmasnak tarto ma sok futoszalagon gyártott nőt akik egytöl egyig ugyanugy néznek ki...


Egy nőnek inkább a kisugárzása ami megfog... Nem kell nagy mell... nem kell modellalkat, csak normális legyen...

Akkor most én is az a fajta vagyok akinek bárki jó?

2015. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akiknek bárki jó, nekem nagyon nem. :)
2015. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Kulcsszavak: igénytelenség


Csak nem igénytelennek írtad le magad amire kaptál 1 csomó privátot?

Gondolom sejted, ha nem írtál igazat, akkor Te szándékos hazudtál (!) magadról, ami lássuk be, semmivel nem jobb az általad lenézett pasik tulajdonságánál.

2015. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Luk-luk, csak a körítés más.
2015. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol, hogyan leírni magát csúnyának? Itt az oldalon? Kinek leszel így is jó? Mi a szitu maga?
2015. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igénytelen az olyan férfi sem, egyszerűen beéri kevesebbel is.
2015. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!