Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arca megallit abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arca megallit abban, hogy komolyabb remenyeket fuzek hozza?

Figyelt kérdés
Par napja elkezdtem egy sraccal beszelgetni("ismertunk" egymast regebbrol, de egy koszonesnel tobb nem nagyon hangzott el) es mar az elso par oraban kiderult, hogy nagyon egy hullamhosszon vagyunk. Szimpatikus szemelyiseg, nagyon megfogott. Bevallom tetszik , de az arca hat... enyhen szolva is , de a nem legszebb. Remenykedek abban, hogy eloben ez annyira nem fog erdekelni, de ugyan akkor felek, es valoszinu nagyon fogok magamra haragudni, ha nem leszek kepes vonzodni testileg, egy amugy ilyen remek fiuhoz. Van itt vki , aki hasonloan ment keresztul, de vegul jol alakult minden?
2015. aug. 10. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nem volt esetem a srác arcra, viszont annyira megszerettem a személyiségét, hogy megszépült a szememben. Soha senkivel nem volt még olyan szexuális vonzalom, szerelem köztünk, 3,5 évig együtt voltunk, teljesen más okból mentünk szét. Ezzel nem azt mondom, hogy biztosan így lesz veled is, de van ilyen is, igen.
2015. aug. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

-ismertuk


Ha csak nem lenne az esetem...mert itt nem arrol van szo, hogy szoke helyett barna, vagy hogy kisfius , esetleg karakan , ferfias arca van hanem, hogy mondjuk ki; csunya.

Ettol fuggetlenul koszonom a torteneted.

2015. aug. 10. 01:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első barátom volt ilyen. Szépséghibás, mondjuk ki: csúnya.

De próbáltam, igyekeztem őt nagyon megszeretni, mert amúgy egy hullámon voltunk.

Ebből lett egy se vele se nélküle kapcsolat 2 évig.

Ez ebből állt, hogy együtt voltunk 3 hónapot szétmentünk.. 2 hónap múlva felhívta egyik a másikat, összejöttünk... újabb 2 hónap múlva megint szakítás.. stb.

Szóval, tudom, hogy ez nem így lett volna, ha megvan a vonzalom is részemről (ő nagyon belém volt habarodva, így utólag nagyon sok baromságot elnézett nekem).

Aztán volt egy pont mikor újra felhívott, hogy nem megyek e le hozzá, itt van felénk egy helyen, de akkor már éreztem, hogy ha ezt még tovább húzzuk semmi értelme nem lenne, így visszautasítottam.

Így meg is szakadt a kapcsolat köztünk. Nem tudom így amit leírtam ez mennyire jó vagy rossz. Ítéld meg te, Kérdező :)

2015. aug. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En kb ket honapig birtam, ezalatt max 3szor talalkoztunk, de csoknal tovabb sohasem jutottunk, nem tudtam, nem birtam... A csokolozas is remes volt vele, pedig jofej srac volt
2015. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!